Kirchheim bei München
На східній околиці Мюнхена, в зеленому та тихому місці, на вас чекає сімейний гостьовий будинок у сучасному, індивідуальному стилі та затишній атмосфері. 14 номерів та апартаментів з любов'ю обставлені до найменших дрібниць і відповідають майже всім вимогам. Наші «старі» та нові гості знають, чому вони з радістю повертаються до нас знову і знову.
У наших одномісних номерах ви почуватиметеся як вдома. Деякі з затишно мебльованих одномісних номерів мають балкон, але всі вони обладнані душем і туалетом, феном, телевізором з плоским екраном, Wi-Fi, телефоном з прямим набором номера та послугою «будильник». Майже у всіх номерах також є письмовий стіл для роботи або просто для розслабляючого келиха вина з міні-бару під час вечірнього перегляду телевізора.
У наших двомісних номерах ви почуватиметеся як вдома. Деякі з затишно мебльованих двомісних номерів мають балкон, але всі вони обладнані душем і туалетом, феном, телевізором з плоским екраном, Wi-Fi, телефоном з прямим набором номера та послугою «будильник». Майже у всіх номерах також є письмовий стіл для роботи або просто для того, щоб насолодитися розслаблюючим келихом вина з міні-бару під час вечірнього перегляду телевізора.
Центральним елементом нашого готелю є комфортабельні апартаменти для 1-2 осіб різних розмірів, індивідуально мебльовані та з повністю обладнаною кухнею для тривалого проживання. Квартира на довший період ідеально підходить для механіків, польових представників або представників на виставках. Різні варіанти на різний смак. Тут ви можете почуватися як вдома. До послуг гостей кухня або міні-кухня з холодильником. Тут ви можете самостійно готувати їжу. Наші однокімнатні квартири також мають особливий шарм.
Верхня Баварія, Мюнхен і весь регіон можуть багато чого запропонувати. Фестивалі, концерти, вечірки, театри, спортивні заходи, озера, гори, сільська місцевість і т.д., і це лише деякі з них. Приїжджайте і насолоджуйтеся цим у спокої. Тут, у готелі Huber, наші гості мають ідеальну відправну точку для екскурсій по ближніх і дальніх околицях. Походи, екскурсії або прогулянки містом... Можливості безмежні.
До центру Мюнхена можна дістатися за 20 хвилин, а до виставкового центру Нового Мюнхена - за 10 хвилин. До Allianz Arena також можна легко дістатися, а в теплу пору року озеро Хаймштеттен, яке знаходиться прямо біля нашого порогу, пропонує ідеальні умови для релаксації та відпочинку. Транспортне сполучення дуже добре. До озер (озеро Штарнберг, озеро Аммер, озеро Цимзее, озеро Тегернзее та ін.) також легко дістатися автобусом, метро або поїздом. Ви можете легко відвідати театри, музеї, виставки, кінотеатри, ресторани, бари, нічні клуби та багато іншого.
Ми, сім'я Хубер, вже з нетерпінням чекаємо на ваш візит і зробимо все можливе, щоб ви відчували себе комфортно і гостинно, щоб ви захотіли повернутися в будь-який час.
Сім'я Губер
Неподалік:
Bajuwarenhof Kirchheim
Парк дикої природи Поінг
Картинг у Фінзінгу
Висотний мотузковий курс у Ватерштеттені
Дитячий музей у Мюнхені
Музей психіатрії в клініці kbo-Isar-Amper у Мюнхені
Музей Haus der Donauschwaben
Музей Каллмана в парку замку Ісманінг
Музей футбольного клубу «Баварія» в Мюнхені
Мюнхенський англійський сад
Колекція Шака, Мюнхен
Баварський національний музей, Мюнхен
Максиміліанеум - Баварський парламент
Культурний центр Гаштайг
Аеропорт Мюнхена
Музей Валентин-Карлштадт-Музей
Німецький музей, Мюнхен
Пивоварня Хофбройхаус
Ми використовуємо сервіс Google Maps API від Google LLC для оптимізації пошуку та функцій мап. Для цього нам потрібна ваша згода.
Якщо ви дасте згоду, дані будуть надіслані в Google і будуть встановлені файли cookie.
75.00-220.00 EUR
Одномісний номер 75.00 - 195.00 EUR
Двомісний номер 95.00 - 220.00 EUR
Додаткове ліжко 35.00 - 45.00 EUR
(без сніданку)
Квартира на добу 85.00 - 220.00 EUR
Домашні тварини 15.00 EUR
Сніданок на особу 13.00 - 18.00 EUR
Hotel Apartments Huber Зв'язатися з нами