Bad Soden am Taunus
Hotel Garni / B&B / Leiligheter / Forretningshotell
Vi ønsker deg hjertelig velkommen til vårt vakre, fredede hotell fra jugendstilperioden. Etter en stilfull renovering av de offentlige områdene har huset vårt siden oktober 2015 strålt i ny prakt.
Hotellet vårt ble bygget i 1897 i jugendstil. Den dag i dag bærer det i seg stilen og sjarmen fra denne epoken gjennom kjærlig omsorg og stor oppmerksomhet på detaljer.
Vårt vakre hotell inviterer deg til å føle deg som hjemme og slappe av i et av våre 57 gjesterom, 3 suiter, et konferanserom og lobbyen. Alle rommene våre er utstyrt med dusj/bad, toalett, minibar, kabel-TV, telefon, safe, strykejern, ISDN- og faksforbindelse, samt trådløs LAN-tilgang. Hvis du velger et deluxe-rom, får du mer plass og komfort i eksklusive omgivelser.
Føl deg som hjemme i våre kjærlig innredede leiligheter, som tilbyr deg all den komfort du kan ønske deg. Alle består av tre rom: et bad med badekar/dusj og toalett, et lite kjøkken med kjøleskap og kokemuligheter, samt et oppholds- og soverom. De er også utstyrt med minibar/kjøleskap, kabel-TV, telefon, safe, strykestasjon, ISDN- og faksforbindelse samt trådløs LAN-internettforbindelse.
Enten du er på forretningsreise eller på ferie, er hotellet vårt det ideelle andre hjemmet. Vi tilbyr deg all moderne komfort og skjemmer deg gjerne bort. Hotellet vårt er spesielt godt egnet for messe- og forretningsreisende, ettersom S-Bahn-stasjonen ligger i umiddelbar nærhet.
Bad Soden ligger i Taunus-regionen, mellom rekreasjonsområdet Taunus og metropolen Frankfurt am Main. Byen tilbyr sine innbyggere og gjester elleve fritt tilgjengelige mineralkilder, vakkert vedlikeholdte parker og grøntområder.
Byen har et eksepsjonelt godt offentlig transportsystem. Bad Soden har sin egen togstasjon med direkte forbindelse til sentralbanestasjonen og messesenteret i Frankfurt am Main. Frankfurt lufthavn og de nærliggende industriparkene i Eschborn og Sulzbach kan også nås på kort tid.
Vi ser frem til å møte deg!
I nærheten:
Main-Taunus-Zentrum
Opel Zoo i Kronberg im Taunus
Europaskolen i Frankfurt
Den tyske børsen
Königstein Spa
Titus termalbad i Frankfurt
Senckenberg naturhistoriske museum i Frankfurt
Fraport besøkssenter
Slott og park i Bad Homburg
Saalburg romerske fort i Bad Homburg vor der Höhe
Tyreberg slottsruiner i Schmitten
Julemarkedet i Frankfurt
Boulderwelt Frankfurt
Frankfurt Zoo
Hessenpark friluftsmuseum
Neroberg klatreskog i Wiesbaden
Fun Forest Adventure Park Offenbach
Vi bruker tjenesten Google Maps API fra Google LLC for å optimalisere søket ditt og for kartfunksjoner. Vi trenger ditt samtykke til dette.
Hvis du godtar dette, vil data bli sendt til Google og informasjonskapsler vil bli satt.
55.00-890.00 EUR
Enkeltrom 55.00 - 199.00 EUR
Dobbeltrom 60.00 - 230.00 EUR
Tremannsrom 99.00 - 260.00 EUR
Familierom 130.00 - 290.00 EUR
Suite 130.00 - 890.00 EUR
(uten frokost)
Leilighet per dag 85.00 - 199.00 EUR
Kjæledyr 5.00 EUR
Garage/per day 10.00 EUR
Frokost per person 16.50 EUR
Hotel Rheinischer Hof Kontakt