Neckargerach
Hotell / Pensionat
Bra service är lika viktigt för mig som min brors goda mat, för här lagar vi mat med hjärta och kärlek! Våra rätter är alltid nytillagade. Kvalitet, färskhet och regionalitet är mycket viktigt för oss. Kom och besök oss och se själv!
På sommaren och under säsongen kan du njuta på vår mysiga terrass/ölträdgård!
En dag hos oss i den vackra Neckardalen är nästan som en semester i Grekland!
Låt oss inspirera och guida dig och njut av det fina grekiska köket authend och nytillagat.
Ett rikt dukat bord, att vara tillsammans och att ta sig tid för allt.
Njut av din måltid, Athina
Den vilda och romantiska Neckardalen
Vi erbjuder dig här på vår webbplats, bokningsbart online, vårt "Neckartalpaket".
Från och med 3 nätter sjunker priset för övernattningen från dag till dag, vilket ger dig en lukrativ och billig vistelse.
För alla dem som inte vill packa och packa upp resväskan varje dag, men som är glada att veta att de är i goda händer :-).
Tack vare en bra S-Bahn-förbindelse blir vårt hus start- och slutpunkt!
I samarbete och ständigt utbyte kan du se fram emot en varierad vistelse hos oss i Neckargerach, med fantastiska utflyktsmål som börjar precis "utanför" vår ytterdörr.
Vi ser fram emot ditt besök
Din Athina
Vi använder tjänsten Google Maps API från Google LLC för att du ska kunna utföra en optimal sökning och för kartfunktioner. Vi behöver ditt samtycke för detta.
Om du accepterar kommer data att skickas till Google och cookies kommer att ställas in.
Enkelrum från 55,00 €
Enkelrum från 55.00 EUR
Dubbelrum från 100.00 EUR
(inkl. frukost)
Hotel Grüner Baum kontakt