Ostfildern -Nellingen auf den Fildern
Hotel waar u alleen kunt overnachten en ontbijten / Herberg
Bij ons in Ostfildern-Nellingen in HOTEL ZUR GERMANIA voelt u zich als thuis – de onmiskenbare historische architectuur en de moderne gastenkamers met douche, toilet en telefoon zullen bijdragen aan een fijne herinnering.
Alle kamerprijzen zijn inclusief btw en rijk ontbijtbuffet met vlees- en worstwaren uit eigen slagerij.
Overtuig u van onze voordelige kamerprijzen, nu met gratis WiFi. Parkeerplaatsen zijn direct bij het hotel gelegen.
In verband met het nabij gelegen Stuttgart en Esslingen, zijn wij door snelle verkeersverbindingen makkelijk aan te reizen. Onze Germania bevindt zich in Nellingen, slechts 3 km vanaf de A8-afrit Esslingen. Wij begroeten u graag in ons hotel en slagerij zur Germania,
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
Eenpersoonskamer vanaf € 45,00
Eenpersoonskamer vanaf 45.00 EUR
Tweepersoonskamer vanaf 88.00 EUR
(incl. ontbijt)
Ontbijt per persoon 5.00 EUR
Hotel zur Germania neem contact op met