Enzklösterle
Herberg / Pension
Te midden van geurige bergweiden met een betoverend uitzicht over het dal, valt ongelooflijk veel te genieten en is het heerlijk vakantie vieren. Wij verwennen u met Zwabische lekkernijen met verse ingrediënten uit de regio en zorgen voor onvergetelijke momenten, ver van de sleur van alledag. Uit een statige boerderij, typerend voor de regio Schwarzwald, ontwikkelde zich 70 jaar geleden de Berghof tot een geliefd restaurant en pension, waar men buitengewoon vakantie vieren kan. Onze gasten waarderen de natuurlijke omgeving, de ongedwongen en vriendelijke sfeer, de nabijgelegen wandelpaden en de heerlijke frisse lucht op 600 meter hoogte.
Via het balkon trekt de naar dennen ruikende lucht van het Zwarte woud de kamers binnen. Na het douchen met water uit het zwarte woud zijn de haren ongelooflijk zacht, is de huid zijdeachtig en is men goed gehumeurd. Toegerust met televisie, een gemakkelijk bed en voldoende plaats om alle bagage op te bergen, kunt u zorgeloos genieten van uw verblijf. Wie het graag iets ruimer heeft, zal zich in de ruime appartementen prettig voelen. Voordelig is het boeken van halfpension. Voor kinderen hebben we aangepaste prijzen, op aanvraag extra bedden of een slaapbank.
In ons restaurant en in de Stube hebben we plaats voor maximaal 90 personen. Dat we, ondanks dat we afgelegen liggen, toch vaak vol zitten, heeft te maken met de vriendelijke en hoffelijke bediening en de lekkere gerechten. Veel gasten gaan voor hun culinaire beloning eerst een stuk wandelen, zodat het eten en het koele bier daarna extra goed smaken. Zondags raden we een reservering aan. Het zou jammer zijn als u voor niets op weg ging. Zwoele zomerwind, geweldig uitzicht over bossen en weiden, goed gezelschap en lekkere taart zorgen voor een zoete middag op ons terras. Bij mooi weer kunt u buiten ontbijten en ook worden hier heel wat mooie avonden doorgebracht. Zo dicht bij de natuur een zonnige middag doorbrengen, geeft een gouden randje aan de dag.
De gezellige kamers en vakantiewoningen zijn een ideaal startpunt voor wandelingen, een actieve vakantie en voor iedereen die gewoon even alles los wil laten. Ook motorrijders maken graag een omweg van de populaire B 294, omhoog naar de Berghof en weten, zoals bekend is, het beste waar het eten goed smaakt en de prijs-serviceverhouding klopt.
Puur natuur rondom de Berghof nodigt uit tot wandelingen, lange trektochten, sportieve mountainbike-tochten of een rustig uitstapje met een elektrische fiets. Enzklösterle en zijn omgeving hebben voor ieders smaak veel te bieden. Het begint al gelijk met een houtsnijder naast de Berghof en de lijst aan mogelijkheden kent geen eind. Spannende Segway-tours, een ontspannen bezoek aan de Vital Therme of het Palais Thermal, Adventure-Golfen op bijna 3000 vierkante meter, een bezoek aan de Waldklettergarten en nog veel meer.
Het Seewald recreatiepark Enzklösterle is met een kinder-bergtreintje, autoscooters, zweefmolen, trampoline, rodeo rijden, een waterbaan en een piratenschip een ideale bestemming voor gezinnen met kinderen. Het heeft zoveel plezier te bieden, dat het zich loont in de Berghof te overnachten. Na een dag vol belevenissen een lekkere schnitzel met patat wegwerken, 's morgens een stevig ontbijt en dan nog een keer alle favoriete attracties in. Zo kan een gevuld weekend op de Berghof eruit zien.
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
46.00-92.00 EUR
Eenpersoonskamer 46.00 - 50.00 EUR
Tweepersoonskamer 80.00 - 92.00 EUR
(incl. ontbijt)
Appartement per dag 50.00 - 55.00 EUR
Toeslag halfpension per dag voor volwassenen 17.50 EUR
Huisdieren 4.50 EUR
Toeristenbelasting 2.00 EUR
Gasthof-Pension Berghof neem contact op met