Garmisch-Partenkirchen
Vakantiewoningen / Appartementen
Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 0,1 km. Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 1,0 km in vogelvlucht). Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 1,0 km).
Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. In de badkamer vindt u een haardroger en een badjas. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven). Enkele van de prachtig ingerichte kamers beschikken over een balkon.
Laat u verwennen in de wellnessruimte van het hotel. U kunt zich ontspannen bij een professionele massage, genieten van een schoonheidsbehandeling, gebruik maken van het solarium of een paar keer naar de sauna gaan. Naast andere gemakken beschikt het hotel ook over een whirlpool. Trek uw baantjes en blijf fit in het binnenbad van het hotel!
Het hotel beschikt over een restaurant en café/bistro voor een hapje tussendoor. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. In het hotel krijgt u een lekker drankje in de wijn-/bierstube met buitenterras.
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
vanaf € 85,00
Vakantiewoning per dag 85.00 - 200.00 EUR
Huisdieren 3.00 - 5.00 EUR
Ferienhaus Gabi neem contact op met