Campo Tures/Sand in Taufers
Vakre solterrasser midt i Tauferer-fjellene, en førsteklasses feelgood-atmosfære og koselige, smakfullt innredede rom og ferieleiligheter venter på deg.
Individualister setter pris på den koselige komforten, det familiære og de romslige rommene.
Residence Hotel Alpinum tilbyr flotte enkeltrom og dobbeltrom, en vakker og stor familiesuite og koselige, romslige leiligheter for 2 til 5 personer, som er utstyrt med kjøkken eller kjøkkenkrok og noen med separat stue. Rommene har også dusj eller badekar, balkong, satellitt-TV, hårføner, badekåper og tøfler samt safe. Massivt alpetre, fra furu til lerk, preger innredningen, og tradisjonelle tekstiler som loden, lin eller filt gir rommene varme og hygge. Enten du foretrekker å bo individuelt og fleksibelt eller med allsidig omsorg - på Alpinum vil alle finne det de ønsker. Her kan du velge mellom studioer, leiligheter og rom - med eller uten frokostservering.
Frokostbuffeen vår, med fargerike naturprodukter og delikatesser fra regionen, vil få deg i gang om morgenen - og gi deg akkurat den rette mengden (vitalitetsøkende) energi for dagen.
Og rett rundt hjørnet finner du pizza! Men det er ikke alt: Hvis du har lyst på italienske eller internasjonale retter, er det bare å spørre i resepsjonen, så reserverer vi gjerne et bord for deg til lunsj eller middag.
Alle ettromsleilighetene og ferieleilighetene har en kjøkkenkrok med elektrisk komfyr, kjøleskap, kaffemaskin, bestikk, servise, gryter og panner. Rommene har også badekåper, tøfler, badstuehåndklær og varmtvannsflaske, i tillegg til hårføner, safe, telefon, satellitt-TV og Internett-tilkobling.
Vi tilbyr deg også timevis med avslapning i vår nydesignede velværeavdeling, som har blitt et sant tempel for velvære. Innendørsbassenget, badstuen, dampbadet, Kneipp-bassenget, solariumet og avslapningsrommet er preget av beroligende ro og en fantastisk avslappende atmosfære.
For at foreldre og barn ikke skal mangle noe på familieferien i Sør-Tirol, tilbyr vi en rekke tjenester for barn og deres omsorgspersoner på vårt barnevennlige residenshotell, inkludert barnesenger, barnestoler, stellebord, babybadekar og barnevakttjenester på forespørsel.
I nærheten:
Taufers slott
Bruneck slott
Reinbach-fossen
Rieserferner-Ahrn naturparksenter
Antholzer See
Anterselva-sjøen
Jordpyramidene
Den nye Reichenberger-hytta
Fotturer, sykling, rafting eller juving
Ski- og langrennsski eller isklatring
Vi bruker tjenesten Google Maps API fra Google LLC for å optimalisere søket ditt og for kartfunksjoner. Vi trenger ditt samtykke til dette.
Hvis du godtar dette, vil data bli sendt til Google og informasjonskapsler vil bli satt.
EZ fra 64,00 €
Enkeltrom fra 64.00 EUR
Dobbeltrom fra 102.00 EUR
(uten frokost)
Leilighet per dag fra 104.00 EUR
Turistskatt 1.50 EUR
Residence - Hotel Alpinum Kontakt