Luson/Lüsen
Vakantiewoningen
De Residence Tirol bevindt zich op een idyllische berghelling in de gemeente Lüsen/Zuid-Tirol. Het centrum met winkelmogelijkheden en een prachtig gelegen zwemvijver vindt u op 7-8 minuten loopafstand. Het Lüsnertal is een rustig zijdal van het Eisackdal en opent zich voor u met een ongekunsteld berglandschap, waarboven de machtige top van de Peitlerkofel uitsteekt. De 2.875 meter hoge berg behoort tot het UNESCO-werelderfgoed Dolomieten en vormt het decor voor uw afwisselende vakantie in Zuid-Tirol. Uw vakantieregio wordt gevormd door uitgestrekte alpenweiden, met legenden omgeven passages en het diepe Lüsener woud. Oude tradities leven vandaag de dag nog steeds voort in onze Alpenregio en worden tijdens verschillende, jaarlijks terugkerende gelegenheden gevierd.
De Residence Tirol beschikt over vijf uitnodigende, authentieke en gezellig ingerichte woningen. Het hout uit de bossen in de omgeving onderstreept de traditionele charme van de accommodatie. Het onbehandelde dennen- en pijnboomhout ademt de zachte geur van pas gekapte bomen. De comfortabele inrichting van de woningen bestaat uit een kluis, flatscreentelevisie met satellietontvangst, moderne badkamers en kookgelegenheid. Een internetaansluiting is in alle verblijven voorhanden. Handdoeken en beddengoed bestaan uit katoen en linnen en bevatten geen elektrostatisch oplaadbare kunstvezels.
Buiten de appartementen bevindt zich een kleine, behaaglijke wellnessvoorziening met Finse sauna, whirlpools en een rustruimte. Bovendien kunt u in de Residence Tirol in Lüsen/Südtirol een gezellige gemeenschappelijke ruimte verwachten met piano en boekenhoek.
Gartenwohnung voor 2 tot 5 personen:
De tuinwoning bevindt zich in een mooi en goed onderhouden huis op een rustige locatie, op enkele minuten loopafstand van de Residence Tirol en dicht bij de dorpskern gelegen. Op 110 m² oppervlakte zijn een woonkeuken, een aparte woonkamer, twee tweepersoonskamers, een éénpersoonskamer, een badkamer met ligbad, douche en toilet, een tweede toilet en een kleine bergruimte ondergebracht. Verder is er een balkon op het westen en een groot terras op het Zuiden, naar de tuin. De tuin heeft een oppervlakte van 120 m² om lekker in de buitenlucht te kunnen vertoeven. De woning is net als de appartementen in de Residence Tirol voorzien van servies, fijn beddengoed en handdoeken, satelliettelevisie en een wasmachine. In de keuken staat naast een elektrisch fornuis ook een fornuis dat op hout gestookt wordt.
Een fantastisch wandelgebied ligt met de Lüsner Alpenweide praktisch voor de deur van uw onderkomen. Een schitterende wandelroute leidt om de Peitlerkofel met zijn markante top heen. Eén maal in de week organiseren wij wandelingen onder leiding van een gids door het prachtige berglandschap, langs adembenemende uitzichtpunten en schilderachtige bergweiden.
Een bijzondere wandelbestemming is het middeleeuwse kasteel Rodenegg, waarvan de fundamenten uit de twaalfde eeuw stammen. In de buurt van de gemeente Lüsen lokt de oude bisschopsstad Brixen. In de smalle, hoekige steegjes van de oude binnenstad zitten talloze kleine boetiekjes, winkeltjes en restaurants. De gratis skibus brengt u in de wintermaanden snel en comfortabel naar het skigebied Brixen/Plose met de langste skihelling van Zuid-Tirol en de spectaculaire sleehelling "Rudi Run."
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
vanaf € 65,00
Vakantiewoning per dag 65.00 - 130.00 EUR
Toeristenbelasting 1.20 EUR
Residence Tirol neem contact op met