Villandro/Villanders

Hotel Hubertus

HS

Hotel / Hotel za vaš dopust / hotel za pohodnike

  • 80 postelje
  • 40 Soba
  • 4 Suite
  • 8 junior suiten

Počitnice v naravi na Južnem Tirolskem v Hubertusu - vašem hotelu v Villandersu

Čista sprostitev in uživanje med vinogradi, alpskimi pašniki in gorskimi vrhovi ... Hubertus, prvovrstni hotel v Villandersu, navdušuje z edinstveno ponudbo med počitnicami v naravi na Južnem Tirolskem.

Nepozabni trenutki na počitnicah v Villandersu na Južnem Tirolskem.

Preživite nepozabne dni v hotelu Hubertus med počitnicami v Villandersu na Južnem Tirolskem in odkrijte obsežno ponudbo aktivnih aktivnosti in wellnessa. V sobah hotela Hubertus Aktiv & Relax so združene sodobne udobne vsebine z domačimi romantičnimi elementi alpskega življenjskega sloga. Stilsko izbrano pohištvo, fine tkanine ter prijeten in udoben ambient našim gostom zagotavljajo edinstvene trenutke med počitnicami v Villandersu na Južnem Tirolskem. Za najboljše pogoje za spanje in bivanje je bila posebna pozornost namenjena uporabi naravnih materialov pri opremljanju. Naše sobe in suite so prave oaze miru in gostom omogočajo udoben umik za popolno sprostitev. Izbirate lahko med tradicionalnim slogom in sodobnim udobjem ter uživate v dnevih in nočeh na počitnicah v Villandersu na Južnem Tirolskem.

Restavracija À la Carte v hotelu Hubertus Aktiv & Relax.

Veselite se številnih užitkov in mamljivih specialitet. Poleg bogatega zajtrka in večerne gurmanske večerje s štirimi hodi goste radi razvajamo tudi v času kosila z okusnimi jedmi iz naše restavracije. Dobrote lokalne kuhinje, pripravljene iz svežih regionalnih proizvodov, specialitete južne Tirolske, specialitete italijanske kuhinje in seveda mednarodno priljubljene jedi so pripravljene ustvarjalno in z veliko pozornostjo do podrobnosti. Čisto uživanje skozi ves dan ... nekaj dodatnega za nepozabne sanjske počitnice v hotelu Hubertus Aktiv & Relax. Informacije: Na zahtevo pripravimo tudi posebne jedi za alergike. Ob rezervaciji navedite svojo preobčutljivost na hrano.

Uživajte v navdihujočem miru in otipljivi sreči sredi čudovite panoramske pokrajine in s pogledom na dih jemajoče Dolomite na počitnicah v naravi na Južnem Tirolskem v kraju Hubertus. Hotel v Villandersu pri Klausnu ponuja športnim navdušencem in tistim, ki iščejo sprostitev, pravo okolje za nepozabne počitnice, in ker se naš hotel nahaja v bližini Klausna, imate tudi priložnost, da tam spoznate kulturo in zgodovino.

V vašem hotelu Hubertus v Villandersu so počitnice v naravi na Južnem Tirolskem, ki ponujajo nekaj več od vsega...

... več vodnih užitkov v zunanjem bazenu, notranjem bazenu ali panoramskem masažnem bazenu.

... več sprostitve na hotelskem vrtu, v svetu savn ter na področju lepote in spa.

... več užitkov v prijetnih sobah in gurmanski penziji

... več pustolovščin na prostem na gori Villanderer Alm ali v Dolomitih.

Pričakujte individualno skrb, iskreno gostoljubje in naše nenehno prizadevanje, da vam omogočimo nepozabne počitnice v naravi na Južnem Tirolskem. Pustite se očarati raznoliki ponudbi in doživite edinstvene dni v Hubertusu, vašem hotelu v Villandersu pri Klausnu.

Lep pozdrav,

Družina Rabensteiner in ekipa Hubertus!

Položaj-/načrt poti


Uporabljamo Google Maps API storitev Google LLC , da vam omogočimo optimalno iskanje in funkcije zemljevida.  Za to potrebujemo vaše soglasje.
Če sprejmete, bodo podatki poslani Googlu in nastavljeni bodo piškotki.

Oddaljenost

center mesta/center kraja
Villanders 1,08km
Klausen 1,94km
Villandro 2,46km
Lazfons 3,68km
Barbian 3,81km
Waidbruch 3,85km
Tagusa 3,86km
Loyen 4,26km
Kollmann / Colma 5,16km
Velturno 5,44km
Feldthurns 5,46km
Ronchi 5,51km
Valle Aurina 5,61km
San Pietro in Laion 5,88km
Tiso 6,02km
Castelrotto / Kastelruth 7,75km
Albes 8,91km
Reinswald 9,41km
zanimivosti
Rifugio Sottocorno 7,95km
Santa Croce 9,13km
Setaus 11km
Völser Aicha 14km
Prosliner 14km
Schloss Prösels 15km
Plose 17km
Franzenfeste Brixen 18km
Malga di Zannes 18km
železniška postaja
Chiusa / Klausen 2,52km
Waidbruck 4,09km
Brixen / Bressanone 13km
Franzensfeste / Fortezza 19km
Mühlbach / Rio di Pusteria 21km
Bozen 22km
Vandoies / Vintl 25km
Zabaviščni park/kopališče z različnimi aktivnostmi/Toplice
Aquarena Brixen / Bressanone 13km
Dolomiti Action Adventure Park 24km
Eghes Wellness Center 25km
Therme Meran / Merano 30km
Cron 4 Erlebnisbad 35km
Aquaterra Adventure Club, Kastelbell-Tschars 48km
Sejem
Bozen / Bolzano 28km
Algund / Lagundo 33km
Zillertal Messe Mayrhofen 65km
Longarone 72km
Trento / Trient 72km
Letališče
Bolzano / Bozen Dolomiti (BZO) 26km
Innsbruck (INN) 72km
Belluno / Beilun (BXL) 75km
Trento / Trient (SPA) 76km
Muzej
Museum Gröden 13km
Südtiroler Archäologiemuseum Bozen 21km
avtocesta
A22 Chiusa-Val Gardena 3,6km
jezero
Völser Weiher 13km

Cene

enoposteljna soba od 96,00 €

Enoposteljna soba od 96.00 EUR

dvoposteljna soba od 120.00 EUR

(vključno z zajtrkom)


Hišni ljubljenčki 10.00 EUR

taksa v zdravilišču 1.50 EUR

Hotel Hubertus kontaktirajte

kontakt

  • Santo Stefano / St. Stefan 3
  • 39040 Villandro/Villanders
  • 0472 843137
  • 0472 843333