Graun
Hotel
Hartelijk welkom in het Hotel Pension Theiner in Graun am Reschensee!
Uw gastheer Claudia en Roland Stecher Theiner omringen u met hartelijke gastvrijheid, persoonlijke zorg en aandacht. Het kleine, knusse en persoonlijk geleide Hotel Pension am Reschenpass im Vinschgau biedt u modern comfort en een vriendelijke sfeer voor een ontspannen vakantie in Obervinschgau.
De mooie kamers in het Hotel Pension am Reschensee zijn comfortabel ingericht en bieden u de keuze uit uitzicht op de bergen of uitzicht op het meer. Uw vakantie am Reschensee is ook in culinair opzicht een genoegen: Het halfpension van Hotel Pension Theiner in Graun verwent u met de beste producten uit de regio Vinschgau. Een royaal ontbijtbuffet 's morgens en voortreffelijke, altijd vers bereide 3 gangen-menu's in de avond.
Reschensee & Reschenpass - elk jaargetijde een belevenis.
Beleef het hele jaar door een ontspannen, behaaglijke en afwisselende vakantie aan de Reschensee: in de zomer is het hier fantastisch wandelen en fietsen. In de winter is dit een populair gebied voor wintervakantie en vormt de Reschenpass samen met Schöneben en Nauders Bergkastel een skigebied.
Wandelen in de Vinschgau, fietstochten op de Reschenpass en nog veel meer...
In de zomer vindt u rondom het vakantieplaatsje Graun in de vakantieregio Reschensee prachtige natuur met zonnige hoogvlaktes, schaduwrijke bossen en idyllische meertjes.
Drie kabelbanen bieden gemak bij het wandelen of skiën, 200 km. perfect gemarkeerde wandelwegen en 350 km fietspad vervullen iedere vakantiewens in de natuur.
Deze vakantieregio bevindt zich in de drie landenhoek Italië, Oostenrijk en Zwitserland en biedt een fantastische outdoor-arena voor bergsporten en talrijke attracties en bezienswaardigheden die uw vakantie in Zuid-Tirol ook in cultureel opzicht verrijken.
De Reschenpass: eersteklas skigebied
Het skigebied Schöneven en Nauders Bergkastel behoren net als het skigebied Haider Alm tot het skiverbond in het Reschenpass skigebied. Met 1 skipas staan u meerdere perfecte pistes en uitstekende infrastructuren ter beschikking. Skiërs en snowboarders kunnen in totaal op 110 km piste terecht, die bovendien breed, veilig en zonnig zijn. De hellingen staan bekend als afwisselend en met sneeuwgarantie.
Freerider kunnen terecht op de Snowparks in het skigebied Schöneben en skigebied Nauders, die tot de beste snowparks van de Alpen behoren. Direct vanaf Hotel Theiner kunt u gratis gebruik maken van de Ski-Shuttle-bus. Zo bereikt u in enkele minuten de skigebieden.
Wij verheugen ons op uw bezoek!
Uw familie Claudia en Roland Theiner-Stecher
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
Eenpersoonskamer HP vanaf € 76,00
Eenpersoonskamer vanaf 76.00 EUR
Tweepersoonskamer vanaf 122.00 EUR
Junior Suite vanaf 170.00 EUR
suite vanaf 196.00 EUR
(inclusief halfpension)
Toeristenbelasting 2.30 EUR
Hotel Theiner kontaktieren
Interessant voor jou