Brunico/Bruneck -Stegona/Stegen
Det nye aktivitetshotellet for opplevelsesferien i Sør-Tirol - for alle som vet at lykken bor i fjellet. Vil du forbrenne energi, men også slappe av og kose deg i godt selskap?
Velkommen til tau-teamet!
Wochtla Buam er det nye aktivitetshotellet til Markus, Manfred og Christoph Unterberger.
De tre brødrene, som alltid har blitt kalt «Wochtla Buam» av lokalbefolkningen, er selv de største fans av hjembyen Bruneck i Sør-Tirol og er alltid aktive. Enten det er sykling, fjellklatring, fotturer eller ski-, snowboard- eller toppturer om vinteren - som gjest på det nye firestjerners hotellet er du hjertelig invitert til å nyte de mange aktivitetene som tilbys på Kronplatz og i fjellene i Pusterdalen.
Når du kommer tilbake til hotellet, kan du slappe av i det nye velværeområdet med innendørs- og utendørsbasseng. Samvær er nøkkelordet i det splitter nye gjørmerommet. For å lade batteriene til neste fjelleventyr anbefaler vi Wochtla Kuchl, der vi serverer tradisjonell sørtyrolsk mat, men også overrasker med internasjonale retter. Fra august blir vi ditt nye opplevelseshotell i Sør-Tirol. Velkommen til teamet vårt!
Hos oss kommer du til å sove som en baby. Det lover vi deg. For det første har vi de beste madrassene for deg. For det andre har du en fantastisk utsikt over fjellene. Unn deg en god natts søvn.
Tregulv av høy kvalitet, åpent bad, separat toalett med bidet, fossefalldusj, gratis Hispeed Wi-Fi, smart-TV, Bluetooth-boks, telefon, romsafe, balkong.
Skioppbevaring med skotørker i stellerommet. Sykkeloppbevaring på forespørsel.
I vårt romslige Superior Rooftop-rom kan du slappe av i det frittstående badekaret etter en begivenhetsrik dag...
Vi ser frem til å møte deg!
I nærheten:
Brunecks gamleby og sentrum
Bruneck slott
Sør-Tyrols folkloremuseum
Messner Mountain Museum Ripa
Messner Mountain Museum Corones
Lumen Museum
Militærkirkegården Bruneck
Cron4 i Reischach
Pragsjøen
Reschen-See
Grödner-dalen
Hagene ved slottet Trauttmansdorff
Cascades of Riva
Partschinser-fossen
Fossen Jaufenbach i Gilfenklamm
Seiser Alm
Stuller-fossen: den tredje høyeste fossen i Europa
Vi bruker tjenesten Google Maps API fra Google LLC for å optimalisere søket ditt og for kartfunksjoner. Vi trenger ditt samtykke til dette.
Hvis du godtar dette, vil data bli sendt til Google og informasjonskapsler vil bli satt.
Priser på forespørsel
Hotel Wochtla Buam Kontakt