Füssen -Weißensee
Pension / Vakantiewoningen
Laat u verwennen... door een gastvrije en aangename familiaire sfeer. Ons huis - familiebezit sinds 1898 - in het kleine Füssener stadsdeel Wiedmar biedt met zijn gezellige kamers de ideale omgeving voor uw ontspanning.
Onze comfortabel ingerichte kamers, sommige met balkon, zijn uitgerust met douche/wc en flatscreen-tv en radio, waar je je meteen thuis zult voelen. In onze vakantiewoning voor 2-4 personen kun je zelf koken of, na reservering, bij ons ontbijten. Hoe dan ook, je zult je zeker thuis voelen!
Füssen, het schilderachtige stadje op het kruispunt van de Duitse Alpenroute en de Romantische Straße in het zuidelijkste deel van de regio Ostallgäu, biedt kunst, cultuur, recreatie en vrije tijd in overvloed.
Sinds december 2012 bieden we ook gratis de Königscard aan, waarmee je
meer dan 200 partners in de regio gratis kunt bezoeken.
In de buurt:
Füssen, romantische oude stad
Hoog kasteel van de bisschoppen van Augsburg
Lechfall
Kasteel Neuschwanstein
Kasteel Hohenschwangau
Weissensee
Touwenparcours binnen en buiten Füssen
Fendt Forum
Klimbos Söllereck
Alpensee bergwereld
Ballonvaren in de zon
Weissensee bij Füssen
Alpenzwembad Scheidegg
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
Eenpersoonskamer vanaf € 63,00
Eenpersoonskamer vanaf 63.00 EUR
Tweepersoonskamer vanaf 119.00 EUR
(incl. ontbijt)
Vakantiewoning per dag vanaf 110.00 EUR
Toeristenbelasting 3.00 EUR
Toeristenbelasting inbegrepen
de
Pension Weißer Hirsch neem contact op met