Bodolz -Bettnau
Ferieleiligheter / Feriehus/bungalows / Gjestehus
Du har kommet til rett sted hvis du leter etter et idyllisk sted for en avslappende ferie. Nyt det naturskjønne området mellom Bodensjøen, Allgäu, Oberschwaben og Østerrike. Sveits og Liechtenstein er heller ikke langt unna. Herfra har du en uforglemmelig utsikt over Bodensjøen og de østerrikske og sveitsiske alpene.
Våre 2- og 3-roms leiligheter er lyse og moderne innredet. WLAN er tilgjengelig. De hvite flisegulvene og møblene i massivt tre skaper lyse og trivelige oppholdsrom. Brødtjenesten sørger for ferske rundstykker hver morgen. Kjøkkenet er fullt utstyrt med oppvaskmaskin/mikrobølgeovn/vannkoker/brødrister/kaffemaskin med filter. Alle leilighetene har loggia eller terrasse. Noen av leilighetene i 1. etasje har skråtak, men dette kompenseres av de svært høye rommene. Den bortgjemte beliggenheten på en høyde betyr at det ikke er noen veier som forstyrrer deg, du er langt unna hverdagens kjas og mas og kan nyte stillheten og naturen. Du kan se båtene passere og oppleve Bodensjøens stemninger og farger.
Feriehus ved dammen med idyllisk beliggenhet - midt i blinken for naturelskere.
Her kan du oppleve en helt annerledes ferie. En hytte rett ved din egen dam, omkranset av høye trær, i absolutt ensomhet, eller på 5 minutter i sentrum av landsbyen, midt i smørøyet. Feriehuset ligger på en 3000 kvadratmeter stor tomt med en 700 kvadratmeter stor dam og byr på uventet mye komfort.
Gjestehuset ERATH ligger i utkanten av den lille landsbyen Bettnau med utsikt over naturen. Vi er omgitt av duftende frukthager der det dyrkes kirsebær, pærer, epler, aprikoser, nektariner og fersken. Enkeltrommene og dobbeltrommene er omsorgsfullt innredet og utstyrt med TV/dusj/WC. WLAN er tilgjengelig. I den solfylte frokostsalen kan du styrke deg til aktivitetene med hjemmebakt brød og kaker, hjemmelaget syltetøy av egen frukt, fersk pølse og ost samt alt hva hjertet begjærer.
Mens du er på ferie hos oss, fortsetter gårdsdriften/fruktdyrkingen for fullt. Frukthagene stelles hele året, slik at vi kan høste om høsten. Om våren kan du oppleve duftende frukttrær og tusenvis av blomster. Hele området er prydet med blomstrende grener. Den deilige frukten høstes om sommeren og høsten. Du er velkommen til å plukke frukt fra trærne sammen med oss. Barna kan også ta en tur på traktoren. En stor begivenhet for mange! Om vinteren beskjæres trærne og det destilleres snaps. Allgäu og Bregenzerwald innbyr til ski- og aking.
Se frem til en flott ferie. Nyt naturen ved Bodensjøen - her kan du slappe av og koble av. Nyt det enestående vakre landskapet ved 4-løypehjørnet og utsikten over Bodensjøen. Vi gleder oss til å ønske deg velkommen!
Vertsfamilien din
Josef og Anita Erath
I nærheten:
Hardt strandbad
vannborgen
Museum for tekstiltrykk Mittelweiherburg
Lindau
Zeppelinmuseum
Tysk hattemuseum
Würth-huset Rorschach
Kunstens hus i Bregenz
FFA-museet Altenrhein, Flughafenstrasse , CH-9423 Altenrhein
Rappenloch-juvet og Alploch-juvet
Leketøyfabrikk i Dornbirn
Gebhardsberg slottsruin
Jødisk museum Hohenems
Mohrenbräu opplevelsesverden
Alt-Hofen slottsruin i Lochau
Vorarlbergs militærmuseum
Rhein-Schauen | Museum og Rheinbähnle
Det nye slottet Tettnang
Bergsport Allgäu - juving i Starzlachklamm-juvet
Vi bruker tjenesten Google Maps API fra Google LLC for å optimalisere søket ditt og for kartfunksjoner. Vi trenger ditt samtykke til dette.
Hvis du godtar dette, vil data bli sendt til Google og informasjonskapsler vil bli satt.
EZ fra 50,00 €
Enkeltrom 50.00 EUR
Dobbeltrom 100.00 EUR
(uten frokost)
Ferieleilighet per dag fra 80.00 EUR
Feriebolig per dag fra 109.00 EUR
Fewo Ferien und Obsthof Sonnenhalde Kontakt