Bodolz

Gästehaus Erath

Hotel waar u alleen kunt overnachten en ontbijten / Hotel / Vakantiewoningen / Pension / Particulier pension

  • 26 Bedden
  • 5 Kamer(s)
  • 6 Vakantiewoningen
  • 1 Vakantiehuizen/bungalows

Welkom bij Obsthof Sonnenhalde, je idyllische toevluchtsoord aan het Bodenmeer, waar ontspanning en natuur hand in hand gaan.

Onze vakantiewoningen, genesteld in weelderige boomgaarden, bieden je niet alleen rust en privacy, maar ook een onvergelijkbaar uitzicht op het schilderachtige landschap. Ervaar de fascinatie van het landleven, geniet van vers fruit direct van de boom en ontdek het brede scala aan vrijetijdsactiviteiten in de omgeving. Obsthof Sonnenhalde is de perfecte plek voor gezinnen, stellen en iedereen die op zoek is naar een onderbreking van het dagelijks leven. Boek je verblijf en vind je eigen persoonlijke paradijs.

Onze vijverhut

Deze charmante cottage biedt je de perfecte plek om te ontsnappen aan de stress van alledag en te genieten van de schoonheid van de natuur. Met uitzicht op onze schilderachtige vijver vind je hier rust en ontspanning. Het Weiherhäuschen heeft alle voorzieningen die je nodig hebt voor een ontspannen verblijf en biedt tegelijkertijd de luxe van een ongerepte omgeving.

De een- en tweepersoonskamers zijn liefdevol ingericht en voorzien van tv/douche/wc. WLAN is beschikbaar. Bereid je voor op je activiteiten in de zonovergoten ontbijtruimte met zelfgebakken cake, jam van eigen fruit, verse worst en kaas en alles wat je hartje begeert. De aparte lounge nodigt je uit om te socializen en te genieten. Hier kun je kletsen, kaarten, lezen, je eigen snacks meenemen (servies en bestek zijn aanwezig) of een kopje thee of koffie zetten.

Of het nu winter, lente, zomer of herfst is - wie op zoek is naar ontspanning, komt in elk jaargetijde aan zijn trekken! Pension ERATH ligt aan de rand van het kleine dorpje Bettnau met uitzicht op het landschap. We zijn omgeven door geurige boomgaarden waar peren, appels, abrikozen, nectarines en perziken worden geteeld.

Huisdieren zijn alleen toegestaan in onze vakantiewoningen. Geef het aantal huisdieren en het ras van de hond aan bij de reservering!

Veel verschillende vrijetijdsactiviteiten liggen binnen handbereik: historische steden, Vierländereck, Bodensee, Lindau-eiland, Mainau-eiland, Affenberg, kastelen en paleizen, bergen/Alpen, recreatieparken en nog veel meer. Of wandel en fiets over de prachtige paden langs de oevers van het Bodenmeer of in het achterland.

Je kunt ook proeven van regionale producten zoals Bodensee wijn, Bodensee vis, Allgäu kaas, cider, dinette, souls enz. en een heldere fruitdrank om de spijsvertering te bevorderen. Onze afstand tot de Bodensee is ongeveer 2 km, 20 minuten te voet of 5 minuten met de auto.

We kijken ernaar uit je te verwelkomen!

Uw gastgezin Josef Erath

In de buurt:

Hard lido

waterburcht

Textieldruk museum Mittelweiherburg

Lindau

Zeppelin Museum

Duits Hoedenmuseum

Würth huis Rorschach

Kunsthuis Bregenz

FFA Museum Altenrhein, Flughafenstrasse , CH-9423 Altenrhein

Rappenloch Klamm & Alploch Klamm

Speelgoedfabriek in Dornbirn

Kasteelruïne Gebhardsberg

Joods Museum Hohenems

Avonturenwereld Mohrenbräu

Kasteelruïne Alt-Hofen in Lochau

Vorarlberg Militair Museum

Museum en Rheinbähnle

Nieuw kasteel Tettnang

Bergsport Allgäu - canyoning in de kloof Starzlachklamm

Voorzieningen

Werk/vrije tijd in de plaats
Fietsroute
Tuin / park
Kinderspeelplaats
Ballonvaard
Wandelen
Nordic Walking
Supermarkt
Openluchtzwembad
Wintersport
Bowling
Massage
Sauna
Solarium
Zwembad
Overdekt zwembad
Wellness
Gebed
Dansen
Fitnescentrum
Golf
Minigolf
Paardrijden
Tennis
Fietsenverhuur
Wijnproeven op een wijnlandgoed
Strausswirtschaft (Schenkerij bij een wijnboer waar je zelfgemaakte wijn en streekgerechten kunt nuttigen)
Zwembad met warmwaterbron
Vakantieprogramma voor kinderen
Kunst ijsbaan
Biljart
Werk/vrije tijd in de accommodatie
Tuin / park
Kinderspeelplaats
Supermarkt
Bowling
Massage
Sauna
Solarium
Zwembad
Overdekt zwembad
Wellness
Gebed
Dansen
Fitnescentrum
Golf
Minigolf
Paardrijden
Tennis
Fietsenverhuur
Wijnproeven op een wijnlandgoed
Strausswirtschaft (Schenkerij bij een wijnboer waar je zelfgemaakte wijn en streekgerechten kunt nuttigen)
Zwembad met warmwaterbron
Vakantieprogramma voor kinderen
Biljart
Algemeen
Parkeerplaats
Kindvriendelijk
Ontbijtbuffet
Nabij een autosnelweg
Geschikt voor fietsers
Motorrijders welkom
Het hele jaar geopend
Verblijfsruimte
TV in de verblijfsruimte
Terras
Ligwei
Huisdieren
Honden welkom
Hondenpark
Zwemmen voor honden
Dierenarts in de buurt
Meer dan één hond toegestaan
Kamer(s)
Niet-roken kamer
TV
Koekkast
Douche
WC
Aan het water: Vrije tijds aktiviteiten
Zeilen
Zwemmen
Kanoen
Windsurfen
Aan het water: Diversen
Meer om te baden
Zeilschool
Haven rondvaart
Ligging
Rustige ligging
Aan een meer
Aan het water: Voorzieningen in huis
Verhuur van boten
Waterfiets
Aan het water: Voorzieningen in de plaats/in de buurt
Verhuur van boten
Waterfiets
Service
Wireless LAN

Plattegrond/routeplanner


We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties.  Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.

Prijzen

Eenpersoonskamer vanaf € 50,00

Eenpersoonskamer vanaf 50.00 EUR

Tweepersoonskamer vanaf 100.00 EUR

(incl. ontbijt)


Vakantiewoning per dag vanaf 85.00 EUR

Vakantiehuis per dag vanaf 110.00 EUR

Huisdieren 10.00 EUR

de

Gästehaus Erath neem contact op met

Contact

  • Bettnau 23
  • 88131 Bodolz
  • 08382/987321