Donaustauf
Хотел / Гостилница / Голф хотел
Хотел Landgasthof Hammermühle разполага с 17 комфортни стаи с телевизор, WiFi, а някои от тях са с балкон. За да се гарантира приятна атмосфера, предлагат се стаи за непушачи. Домашни любимци са разрешени по предварителна уговорка.
Ресторантът сервира вегетариански и леки ястия. Бирария на брега на реката предлага приятна атмосфера.
Групи от 20 до 150 души могат да бъдат настанени в ресторанта или залата само по предварителна уговорка. Бирарията с 400 места, разположена в естествена среда, се намира до водопада Otterbach.
Близостта до магистралата гарантира спокойно пътуване.
Местоположението на велосипедната алея е популярно сред велосипедистите. Можете да наемете велосипеди от нас. Дългите пешеходни маршрути Oberpfalzweg и Europafernwanderweg минават точно покрай хотела. Велосипедната алея по Дунав е само на 1,5 км.
Гостите могат да паркират директно пред хотела.
Община Донаустауф има история, датираща от 500 г. пр. Хр.
Между 914 и 930 г. сл. Хр. епископ Туто от Регенсбург построил тук замък за защита срещу унгарските нашествия.
Очакваме ви с радост.
Наблизо:
300 м до голф и кънтри клуб Регенсбург
Валхала в Донаустауф
Фюрстенгартен Донаустауф
Велосипедна алея по Дунав
Музей на виното Байер Бах а. д. Донау
Старият град и катедралата на Регенсбург
Съкровищницата на катедралата в Регенсбург
Център за посетители на световното наследство в Регенсбург в Салцстадел
Музей на голфа в Регенсбург
Музей на принц Турн и Таксис Марстал в Регенсбург
Замък Прун в Риденбург
Музей на замъка Волфсег
Използваме услугата Google Maps API от Google LLC за оптимизиране на търсенето и за функциите на картата. За това се нуждаем от Вашето съгласие.
Ако се съгласите, данните ще бъдат изпратени на Google и ще бъдат зададени бисквитки.
73.00-140.00 EUR
Единична стая 73.00 - 80.00 EUR
Двойна стая 88.00 - 98.00 EUR
Тройна стая 115.00 - 125.00 EUR
Семейна стая 130.00 - 140.00 EUR
(без закуска)
Закуска на човек 5.00 EUR
Landgasthof Hotel Hammermühle контакт