Leipheim
Hotel / Congreshotel / Familiehotel
Dit pand kent een 100-jaar oude traditie. De comfort kamers van Hotel zur Post zijn gerenoveerd in 2013 en alle kamers beschikken over een televisie en een eigen badkamer. WiFi is beschikbaar in alle delen van het hotel.
Er wordt elke ochtend een ontbijtbuffet geserveerd in Hotel zur Post. Het stijlvolle restaurant biedt traditioneel Zwabische gerechten en kindermaaltijden.
De Donau-vallei is ideaal om te fietsen en te wandelen. In de buurt van het hotel worden kano's verhuurd. Hotel zur Post heeft ook een kinderspeelkamer en een speeltuin.
Hotel Zur Post ligt op 800 meter van het knooppunt Leipheim van de snelweg A8. Hier vandaan rijdt u in 60 minuten naar Stuttgart en in 80 minuten naar München.
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
Eenpersoonskamer vanaf € 54,50
Eenpersoonskamer vanaf 54.50 EUR
Tweepersoonskamer vanaf 87.00 EUR
(incl. ontbijt)
Garage/per day 5.00 EUR
Hotel Zur Post neem contact op met