Bad Füssing
Lakások / Nyaraló apartmanok / Kemping
Gondoskodunk arról, hogy Önnek egy gondozott és családbarát légkört kínáljunk egy kényelmes apartmanházban. Szeretnénk, ha egy pihentető tartózkodás után teljesen elégedett vendégként hagyná el épületünket, és újra visszatérne hozzánk.
Házunkat a termálfürdőhöz közeli csendes elhelyezkedése és átfogó apartmankínálata miatt ajánljuk ideális kiindulópontként a gyógyfürdő és a nyaralás idejére. A szaunaszeánszok és az edzőteremben végzett edzések során elfelejti a mindennapokat. A termálfürdőbe egy ingyenes busz kényelmesen elviszi Önt.
Amint először lép be a Holmernhof apartmanházba, azonnal észreveszi, hogy itt minden az Ön pihenését és jólétét szolgálja. Szeretnénk az itt töltött időt a lehető legkellemesebbé tenni, hogy teljesen kikapcsolódhasson és feltöltődhessen. A harmonikus táj és a csendes elhelyezkedés is olyan hellyé teszi apartmanházunkat, amely távol esik a mindennapok nyüzsgésétől.
Jöjjön be és érezze magát otthon. A 2-4 fős apartmanjaink világosak, barátságosak és modernek. Minden szoba zuhanyzóval/WC-vel vagy káddal/WC-vel, műholdas TV-vel, rádióval, közvetlen telefonhívással, zárható széffel, külön nappali és hálószobával, valamint teljesen felszerelt konyhával felszerelt.
A mélygarázsból lift visz kényelmesen az emeletre.
Mindkét épület szolgáltatásai: pénzérmés mosógép és szárító, saját kerékpárok, fitneszterem, szauna, kenyérszállító szolgálat, mélygarázsban apartmanonként parkolóhely.
Tapasztalja meg a Bad Füssing-i termálvíz világhírű hatását. Ennek köszönhetően Európa első számú gyógy- és wellness-üdülőhelyévé váltunk. Sehol máshol nem tehet ennyit a legfontosabb dologért az életében - az egészségéért.
Bad Füssing egyik legszebb mellékhatása a szórakoztató és szabadidős programkínálat, amely bármely nagyvároséval felveszi a versenyt: fesztiválok egész évben. Emellett a sportolási és kulináris élvezetek kínálata sem hagy kívánnivalót maga után.
Várjuk, hogy hamarosan vendégként üdvözölhessük Önt idilli fekvésű házunkban.
A Köck család
A közelben:
Lovaglás a szálloda ménesében
Európa legnagyobb termálfürdője
Túrázás az „Unterer Inn” európai természetvédelmi területen
Kerékpározás a gyönyörű Rottalban
Thermengolfclub Bad Füssing - Kirchham golfklub
Borostyán múzeum
Dinoland a Katzenberg-kastély parkjában
Reichersberg kolostor
Katzenberg kastély
Frauenstein kastély
Wildenau kastély
Schaurecker hajóskapitány étterme
Fák tetején való séta Kopfingban
Vadaspark a Schloss Ortenburgban
Harangöntöde - helytörténeti múzeum Braunau am Innben
Veste Oberhaus | Oberhaus Múzeum
KTM Motohalle
goruck magaskötélpálya Haag am Hausruckban
A keresés optimalizálásához és a térképfunkciókhoz a Google LLC Google Maps API szolgáltatását használjuk. Ehhez szükségünk van az Ön hozzájárulására.
Ha elfogadja, az adatokat elküldjük a Google-nak, és cookie-kat állítunk be.
a címen 48,00 EUR
Lakás naponta 48.00 - 85.00 EUR
Taxe de séjour 2.60 - 3.40 EUR
Appartementhaus Holmernhof I+II Kapcsolat