Ilmtal-Weinstraße OT Kromsdorf
Pension / Vakantiewoningen / Kamers voor monteurs
Door de eeuwen heen – van boerderij tot pension ‘Lindenhof’: De Lindenhof, die sinds 1894 in familiebezit is, is een van de oudste boerderijen in ons dorp. De boerderij werd voor het eerst vermeld in documenten uit de 15e eeuw.
In deze historische omgeving bieden wij comfortabel ingerichte een- en tweepersoonskamers en een kamer met een badkamer die geschikt is voor mindervalide gasten. Extra bedden zijn op aanvraag beschikbaar. Er zijn ook twee vakantieappartementen beschikbaar. Elk appartement heeft een woonkamer, een keuken, een slaapkamer en een douche/wc, waardoor ze ideaal zijn voor gezinnen met kinderen.
Wij bieden
- Eenpersoonskamers - Tweepersoonskamers - Vakantieappartementen
- Kamer voor mindervaliden met badkamer - Extra bedden op aanvraag
- Ontbijt --> Buffet - Gratis parkeren
- Huisdieren zijn welkom na voorafgaande afspraak
Naast de kamers in het pension biedt ons huis ook gezellige vakantieappartementen. De appartementen hebben elk een woonkamer, een keuken, een slaapkamer en een douche/wc en zijn daarom ideaal voor gezinnen met kinderen.
! Fijne wijnen uit de wijnstreek Saale-Unstrut wachten op u.
De Ilmtal-fietsroute loopt door het Ilmtal, via Weimar naar de monding van de Ilm bij Kleinheringen. Daar komt hij uit op de Saale-fietsroute. Hij slingert zich 34 kilometer door het landschap en komt langs de omliggende dorpen. U fietst over goed onderhouden bos-, weide- en veldpaden of over zijwegen met weinig verkeer, waardoor de tocht ideaal is voor gezinnen met kinderen. Langs de hele route zijn er zitplaatsen en restaurants waar u even kunt pauzeren.
U hoeft zich hier niet te vervelen!
Wij organiseren: Liquid Sound in het Toscane van het Oosten (Toscana Therme in Bad Sulza)
Gezondheidsdagen in de Toscana Therme Bad Sulza of in het kuuroord Bad Klosterlausnitz
Dagtochten / individuele rondleidingen (beleef Thüringen op een andere manier & geschiedenis die je kunt aanraken)
Avontuurlijke wandelingen met Bernhard Knaut Begeleide wandelingen in de regio
Zwemmen en wandelen in het recreatiegebied Hohenfelden
Barok jachthuis Rieseneck Theater-, cabaret- en concertbezoeken in Weimar, Kromsdorf en omgeving, stads- en parkrondleidingen, proef de Thüringer keuken op een andere manier (wij stellen uw menu samen met typische regionale en seizoensgebonden Thüringer ingrediënten – in het kasteel), raften op de Saale, molenrondleiding – hier kunt u uw mosterd halen! (Rondleiding door een werkende mosterdmolen uit de 16e eeuw, gevolgd door mosterdproeverij) Schilder uw eigen porselein!
(Bezoek aan de porseleinfabriek in Blankenhain met fabriekswinkel)
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
56.00-82.00 EUR
Eenpersoonskamer 56.00 - 62.00 EUR
Tweepersoonskamer 72.00 - 82.00 EUR
Extra bed 10.00 - 20.00 EUR
(zonder ontbijt)
Vakantiewoning per dag vanaf 100.00 EUR
Huisdieren vanaf 12.00 EUR
Ontbijt per persoon vanaf 12.00 EUR
Pension Lindenhof neem contact op met