Bacharach am Rhein
Hotel / Familiehotel / Vakantiehotel / Trekhotel / Vakantiewoningen / Appartementen
In het centrum van het werelderfgoed Boven-Midden-Rijndal, in het dal van de Loreley, ligt het romantische wijnstadje Bacharach. Breng een paar heerlijke dagen door in ons door een familie gerunde hotel "Altkölnischer Hof", uw 3-sterren superior hotel in het centrum van Bacharach, een gezellig en historisch vakwerkhuis. Ons terras direct aan het marktplein nodigt uit tot vertoeven.
Dichters, schilders en musici hebben hun sporen achtergelaten in het romantische Bacharach. Onze kamers zijn allemaal uitgerust met bad/wc of douche/wc, telefoon, satelliet-tv, flatscreen-tv, laptopkluis, minibar en haardroger. Sommige kamers hebben een balkon en zijn bereikbaar met de lift.
W-Lan is beschikbaar in alle kamers en in de openbare ruimtes en is gratis voor hotelgasten. Geniet van ons uitgebreide ontbijtbuffet. Ons restaurant is 's avonds voor u geopend en serveert specialiteiten uit het Rijnland en delicatessen uit eigen keuken. Het restaurant is gesloten op maandag en donderdag.
Een beveiligde hotelparkeerplaats is beschikbaar voor onze gasten op 150 meter afstand.
Onze vakantiewoningen bevinden zich op ongeveer 100 meter afstand in een vakwerkhuis uit 1596, dat in 2003 volledig werd gerestaureerd en gerenoveerd. De vakantiewoning "Stahleck" bevindt zich op de 1e verdieping. De woning is volledig ingericht en biedt u: keramische kookplaat met 4 zones, oven, magnetron, vaatwasser, broodrooster, eierkoker, koffiezetapparaat, koelkast, vriesvak. Laptopkluis, cd-speler, dvd-speler en 2 kleurentelevisies.
Ons restaurant is geopend voor lunch en diner en serveert Rijnlandse specialiteiten en delicatessen uit eigen keuken. Een hotelparkeerplaats is beschikbaar voor onze gasten op 150 meter afstand. Veel excursieboten meren aan in Bacharach. Hier kunnen gasten de authentieke geschiedenis beleven en genieten van de pure romantiek van de Rijn. In de 19e eeuw beschreef Viktor Hugo Bacharach als een van de "mooiste steden ter wereld".
Wij wensen u een aangenaam verblijf
De familie Scherschlicht en team
In de buurt:
Oude binnenstad van Bacherach
Kasteel Stahleck
Romantisch kasteel Burg Rheinstein
Loreley-Bob zomerrodelbaan
Kasteel Reichenberg
Kasteel Muis
Kasteel Katz
Uitzicht op drie kastelen
Kasteel Reichenstein
De overlevering
Kasteel Pfalzgrafenstein in de Rijn bij Kaub
Klooster Eberbach
Kasteel Stolzenfels
Kasteel Marksburg
Kasteel Thurant
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
Waardering
We enjoyed our stay in this very clean hotel and great location.We would stay here again for sure. We had 3 rooms and all rooms were very clean and a good size. I think the owners/management have been running this hotel for to long,however don't let this bother you ,its a great place for a Rhine visit
Eenpersoonskamer vanaf € 95,00
Eenpersoonskamer vanaf 95.00 EUR
Tweepersoonskamer vanaf 115.00 EUR
Driepersoonskamer vanaf 170.00 EUR
Junior Suite vanaf 190.00 EUR
(incl. ontbijt)
Vakantiewoning per dag vanaf 99.00 EUR
Toeristenbelasting 1.00 EUR
Hotel Altkölnischer Hof neem contact op met