Argenbühl -Eisenharz
Kwatera prywatna / Pensjonat
Jesteśmy restauratorami z sercem i duszą, poczuj się u nas jak w domu. Po prostu pozwól nam Cię rozpieszczać i ciesz się kilkoma beztroskimi godzinami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na niezapomniane duże lub małe uroczystości lub rocznice.
W naszej wiejskiej gospodzie "Krone" w Eisenharz można odpocząć i zrelaksować się.
Od czasu renowacji i przebudowy naszego obiektu można spodziewać się przestronnych i przytulnych pokoi gościnnych oraz pięknych, jasnych pokoi. Do wyboru jest jeden pokój czteroosobowy, pięć pokoi dwuosobowych i dwa pokoje jednoosobowe. Nasze przytulne pokoje gościnne są nowocześnie urządzone i wyposażone w WLAN, telewizję satelitarną, prysznic/WC i mogą być rezerwowane ze śniadaniem lub bez.
Oferujemy opcję noclegu ze śniadaniem, niepełnym lub pełnym wyżywieniem.
Nasz cicho położony ogródek piwny jest również idealnym miejscem na różne uroczystości lub po prostu cieszyć się i wyłączyć w świeżym alpejskim powietrzu Allgäu.
Obfite przekąski w towarzystwie świeżego, chłodnego piwa lub kieliszka dobrego wina dopełniają wieczór.
Jeśli planujesz spędzić wakacje w Argenbühl, dlaczego nie zatrzymać się w Krone? W naszym cudownie pięknym alpejskim podgórzu Allgäu znajdziesz mnóstwo przyrody i kultury.
Nasza gmina znajduje się na Szlaku Barokowym Górnej Szwabii z wieloma niezwykłymi zabytkami. Wycieczki piesze przez naszą wciąż w dużej mierze dziewiczą przyrodę z widokiem na panoramę Alp, odkrywanie pobliskich, tajemniczych wrzosowisk lub pływanie w jednym z idyllicznych jezior - wszystko to jest w zasięgu ręki.
Do tego czasu z niecierpliwością czekamy na Twoją wizytę
Rodzina Kolb
W pobliżu:
Ratzenried ruiny zamku Argenbühl
Eistobel
Wodospady Scheidegg
leśny świat przygód skywalk allgäu
Niemieckie Muzeum Kapeluszy
Kanioning w wąwozie Starzlachklamm
"Zamek" Esslingen
Nowy zamek Kißlegg
Kolejka linowa Imberg i arena narciarska Steibis
Muzeum gospodarstwa górskiego Allgäu
Alpsee Skytrail
Pfänder. Góra przygód nad Jeziorem Bodeńskim
Wycieczka łodzią po Jeziorze Bodeńskim Bregencja
Dom Sztuki w Bregencji
Ruiny zamku Gebhardsberg w Bregencji
Szlak serowy Bregenzerwald w Lingenau
Korzystamy z usługi Google Maps API firmy Google LLC, aby umożliwić Państwu optymalne wyszukiwanie i funkcje map. Potrzebujemy na to Twojej zgody.
Jeśli zaakceptujesz, dane zostaną przesłane do Google i zostaną ustawione pliki cookie.
Ocena
Der Landgasthof ist sehr familiär. Die Wirtsleute leutselig und es gibt immer wieder einen Hubbeler (sehr guter Obstler). Der Rostbraten ist einsame Spitze. Wir kommen wieder.
have been frequenting the 'Krone' for many years and always had excellent welcome and service. On a minor point: lacking cloths hooks on doors and a full size dressing mirror would be an improvement
Wir haben uns rundum wohl gefühlt und kommen gerne wieder!
Hier gibt's den besten Zwiebelrostbraten, den ich je gegessen habe, liebevoll zubereitet von der Chefin!
SGL od 48,00 €
pokój jednoosobowy od 48.00 EUR
Pokój dwuosobowy od 78.00 EUR
Pokój czteroosobowy od 110.00 EUR
(bez śniadania)
śniadanie od 10.00 EUR
Opłata kurortowa 1.30 EUR
Landgasthof Krone skontaktuj się z nami