Furth im Wald -Ränkam
Ons populaire vakantiehotel ligt op een rustige locatie aan de rand van een bos met in de verte uitzicht op het dal en de 'Hohe Bogen'. De afstand naar het centrum van Furth im Wald is ongeveer 5 km. Talrijke wandel- en fietspaden beginnen bij ons hotel of lopen er vlak langs.
Ferienhotel Waldesruh heeft een receptie, een restaurant, een tv-kamer, een panoramisch zonneterras met een kinderspeelplaats en een gezellige biertuin. In de tuin hebben onze gasten toegang tot een ligweide met gratis ligstoelen, een romantische buitendouche, een kneippbad en een kinderspeelplaats. We bieden ook een verscheidenheid aan entertainment! We organiseren regelmatig begeleide wandelingen, nachtelijke fakkeltochten met tussenstop, koetstochten, barbecue-avonden, kampvuren en gezelschapsspelletjes. We bieden ook tafeltennis en een spelletjesverhuur.
Onze comfortabele kamers zijn allemaal voorzien van een balkon, douche en toilet en de meeste hebben een lcd-satelliettelevisie. Ons gezellige vakantieappartement van 64 m² heeft 2 aparte gastenkamers, een keuken-woonkamer met satelliet-tv en dvd-speler, een aparte badkamer en toilet, en een groot balkon. De keuken is volledig uitgerust. De eerste levering van beddengoed en handdoeken en de eindschoonmaak zijn bij de prijs inbegrepen. Het appartement is geschikt voor maximaal 4 personen, met kinderen is het geschikt voor maximaal 5 personen.
De dag begint met een heerlijk en uitgebreid ontbijtbuffet.
Je hebt de keuze tussen logies en ontbijt (Übernachtung mit Frühstück), halfpension (Halbpension) (3-gangen avondmenu) en all-inclusive (All-inclusive). Je kunt jezelf elke avond tegoed doen aan ons uitgebreide saladebuffet!
Onze familiecamping ligt in het natuurpark Opper-Beierse Woud. Met zijn rustige ligging aan de rand van het bos, omgeven door weiden en velden, is het de ideale plek voor een aangename en ontspannen vakantie. Wandelaars vinden hier zeker hun lievelingsplekje. De ligging van onze camping is ideaal voor uitstapjes in het Beierse Woud en het nabijgelegen Tsjechië. In de directe omgeving vind je allerlei recreatiemogelijkheden.
Neem de tijd en kom met je familie of vrienden naar de Hohen Bogen Winkel en geniet bij ons op Waldesruh van de mooiste tijd van het jaar!
In de buurt:
Freizeitpark Erlebniswelt Flederwisch
Rondleidingen door de Verdere Felsengänge
Drakengrot
Wilde tuin met onderwaterobservatie
Excursiepark Steinbruchsee - met wildpark, klokkenverzameling en bosmuseum
Drakenmeer openluchtzwembad Furth im Wald
Japanse tuin
Auhof Schreiner, timmer- en landbouwbedrijf in familiebezit
Einberghof met alpacawandelingen
Voithenberghammer met museumschuur
Beiers stormmuseum
Drakenmeer bij Furth im Wald
Voithenberg-bos-avonturenpad
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
Waardering
Es ist immer wieder ein Genus bei Anita und Reinold Amberger in der Pension Waldesruh Gast zu sein
49.00-104.00 EUR
Eenpersoonskamer 49.00 - 57.00 EUR
Tweepersoonskamer 88.00 - 104.00 EUR
(incl. ontbijt)
Huisdieren 7.00 EUR
Garage/per day 4.00 EUR
Landhotel Waldesruh neem contact op met