Neuler

Landgasthof Bieg

Apartamenty / Kwatera prywatna

  • 45 Miejsca noclegowe
  • 25 Pokoje
  • 1 Apartamenty
  • 1 Apartamenty

Witamy w Landgasthof Bieg

Położony w uroczej miejscowości Neuler, nasz zajazd otoczony jest malowniczym krajobrazem Badenii-Wirtembergii, dolinami Ostalb, Kochertal i Jagsttal. Spokojna lokalizacja naszego hotelu przy Hauptstraße 25 zapewnia cichą i relaksującą atmosferę, idealną na odpoczynek. Gdy tylko przekroczysz próg naszego hotelu, powita Cię delikatny szum liści i serdeczna gościnność naszego personelu, dzięki czemu poczujesz się jak w domu.

Przytulne pokoje

Nasz hotel oferuje pięknie urządzone pokoje, w tym uroczy apartament i pokoje z balkonami, z których roztacza się zapierający dech w piersiach widok na okolicę. Wszystkie pokoje są objęte zakazem palenia i wyposażone w nowoczesne udogodnienia, takie jak telewizor i Wi-Fi, aby zapewnić Ci jak najwygodniejszy pobyt. Niezależnie od tego, czy podróżujesz służbowo, czy dla przyjemności, nasze komfortowe pokoje zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci spokojny wypoczynek po całym dniu zwiedzania.

Kulinarne rozkosze

Zapraszamy do naszej restauracji, gdzie serwujemy pyszne dania wegetariańskie i wiele innych kulinarnych rozkoszy. W ciepłe dni można delektować się zimnym napojem lub posiłkiem w naszym ogródku piwnym, otoczonym bujną zielenią i kojącymi dźwiękami natury. Zapraszamy również autobusy i oferujemy zniżki dla grup, co czyni nas idealnym wyborem dla grup i rodzin.

W Landgasthof Bieg przywiązujemy dużą wagę do Państwa komfortu i wygody. Nasz hotel posiada plac zabaw dla dzieci, saunę do relaksu oraz sale konferencyjne do spotkań biznesowych. Oferujemy również wypożyczalnię rowerów, dzięki czemu mogą Państwo zwiedzać okoliczne trasy rowerowe i podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy. Ponadto nasz hotel zapewnia bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz parking, aby Państwa pobyt był jak najbardziej komfortowy i przyjemny.

Czekamy na Państwa wizytę.

Rodzina Bieg

W pobliżu:

Stare miasto i kościół pielgrzymkowy w Ellwangen

Zamek w Ellwangen

Basen z falami w Ellwangen

Muzeum Alamanni w Ellwangen

Zamek w Niederalfingen

Zamek Fach w pobliżu Wegen am Kocher

Zamek Fachsenfeld

Eulenerlebnis Kraus w Abtsgemünd

Muzeum Urwelt w Aalen

Muzeum Limes w Aalen

Położenie-/Routenplan


Korzystamy z usługi Google Maps API firmy Google LLC, aby umożliwić Państwu optymalne wyszukiwanie i funkcje map.  Potrzebujemy na to Twojej zgody.
Jeśli zaakceptujesz, dane zostaną przesłane do Google i zostaną ustawione pliki cookie.

Ceny

SGL od 52,00 €

pokój jednoosobowy od 52.00 EUR

Pokój dwuosobowy od 78.00 EUR

(bez śniadania)


Apartament za dzień od 124.00 EUR

Dopłata do wyżywienia częściowego za dzien dla osoby dorosłej 17.50 EUR

śniadanie 8.00 EUR

Landgasthof Bieg skontaktuj się z nami

Kontakt

  • Hauptstraße 25
  • 73491 Neuler
  • 07961/4937
  • 07961/55463