Rielasingen-Worblingen
Hotel / Historisch gebouw
Ons hotel, met zijn persoonlijke touch, wordt al meer dan 90 jaar gerund door de familie Gnädinger. We willen dat u zich hier thuis voelt. We leggen je graag in de watten.
Je verblijft in smaakvol ingerichte kamers die zelfs aan de hoogste eisen voldoen. De kamers zijn uitgerust met douche/bad, toilet en flatscreen-tv.
Het restaurant en, in de zomer, het mooi aangelegde tuinterras nodigen je uit om te vertoeven. We bieden ook de ideale ruimte voor familiefeesten, bruiloften, zakendiners, conferenties of seminars voor 10 tot 100 personen.
Onze keuken heeft een aantal seizoensgebonden en regionale gerechten voor je klaarstaan. Dankzij leveranciers uit de nabijgelegen regio's Bodensee en Hegau worden alle specialiteiten vers aan je tafel geleverd.
Op een zonnige dag kun je zwemmen in het Bodenmeer, dat op ongeveer 10 km afstand ligt, of een fietstocht langs het meer maken. Als het slecht weer is, kun je gewoon genieten van een rustige dag in de sauna en fitnessruimte in het huis. Kinderen zijn van harte welkom in de Krone.
In het hele huis is gratis WiFi en het volledige SKY-programma beschikbaar.
Als je buiten deze receptietijden aankomt, neem dan van tevoren contact op met het hotel. Uw sleutel ligt dan voor u klaar.
Hegauberge met Hohentwiel: bezoek de oudste bewaard gebleven kasteelruïne en de hoogstgelegen wijngaard van Duitsland
Bezoek het carnavalmuseum in kasteel Langenstein
Stein am Rhein (Zwitserland) met een wandeling door de oude stad
Schaffhausen (Zwitserland) en bezoek de Rijnwatervallen
Bloemeneiland Mainau
Reichenau groente-eiland en zijn kerken
Untersee met Höri
schiereiland, Mettnau
barokkerk Birnau
Salem met een bezoek aan de Affenberg
paalwoningen in Unteruhldingen
wandelingen door het natuurreservaat Wollmatinger Ried, de Marienschlucht of het schiereiland Bodanrück
romantische boottochten op de Bodensee of de Hoogrijnroute
golfen in Langenrain, Überlingen of in de Country Club op kasteel Langenstein
Tennis of squash in het sport- of racketcentrum in Rielasingen of Singen
Karten op de kartbaan in Singen
Musea: Bezoek het kunstmuseum, het Hegau museum of het stads- en landbouwmuseum in Singen
Konstanz: Sealife Centre, casino, gemeente, archeologisch rijksmuseum, Rosgarten museum, Bodensee natuurmuseum
Meersburg: Kasteel, oude binnenstad en staatswijnmakerij
Friedrichshafen: Zeppelinmuseum en oude binnenstad
Zeilen, surfen, duiken, waterskiën of kanoën op het Bodenmeer
Ballonvaarten
Fietstochten rond de Bodensee - een goed ontwikkeld, uitgebreid netwerk van fietspaden is beschikbaar voor recreatieve of professionele fietsers
Een verfrissende duik in de eigen zwemplaats van het hotel aan het Bodenmeer, op ca. 10 km afstand
Bezoek aan het overdekte zwembad in Singen, de thermale baden in Konstanz of Bad Dürrheim, de Alpamare in Zürich of het Säntispark - zwempark in St. Gallen
Kasteel Arenenberg (Zwitserland) met een bezoek aan het Napolean Museum
Bergwandelen - de top bestormen - met de bergtrein of te voet naar de Säntis in Zwitserland, dat op ongeveer een uur rijden ligt; je kunt een routebeschrijving krijgen bij de receptie
Excursie naar het Appenzeller Land (Zwitserland) met een bezoek aan een showmelkerij
Extra winteractiviteiten:
Skigebieden in het aangrenzende Zwitserland of Oostenrijk, bijv. de Säntis zijn in ongeveer een uur te bereiken; rodelen is ook mogelijk
Schaatsen op de ijsbanen in Schaffhausen of Kreuzlingen (als het ijs goed is, is het ook mogelijk op het Bodenmeer)
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
81.00-185.00 EUR
Eenpersoonskamer 81.00 - 103.00 EUR
Tweepersoonskamer 104.00 - 124.00 EUR
Driepersoonskamer 141.00 - 158.00 EUR
Familiekamer 178.00 - 185.00 EUR
suite 131.00 EUR
Extra bed 27.00 EUR
(incl. ontbijt)
Toeslag halfpension per dag voor volwassenen 27.00 EUR
Huisdieren 8.00 EUR
Garage/per day 10.00 EUR
Toeristenbelasting 1.00 - 2.00 EUR
Hotel Krone neem contact op met