Remchingen -Nöttingen
Ньотинген е район на югозападната германска община Ремхинген и се намира точно между Пфорцхайм и Карлсруе в Горнорейнската равнина. Естествеността на пейзажа е очарователна. По време на разходка можете да забравите ограниченията и стреса на големия град.
Просто паркирайте на някой от нашите безплатни паркинги. Тук сте добре дошли. Моля, просто заповядайте и ни вижте! Ще се радваме да ви приемем тази вечер. Можете лесно да платите с карти EC или MasterCard. Разбира се, приемаме и плащания в брой. С нашата услуга за доставка можете да се насладите на нашите специалитети и в уюта на собствения си дом. Предлагаме и кетъринг - просто попитайте!
От баденско-швабска кухня до нова кухня - в TRAUBE ще намерите изискани деликатеси. Предпочитаме да сервираме вина от регионални винопроизводители, напр. от Ellmendinger Keulenbuckel и Dielinger Klepberg. Но асортиментът ни включва и най-добрите вина от Баден.
Трапезариите ни са приветливи, непринудени и уютни - влиянието на новото поколение е безпогрешно и тук. Насладете се на една вечер на вкусна кухня с всички нейни аспекти в нашия ресторант. Заповядайте при нас в „Gasthaus und Metzgerei zur Traube“ и се насладете на вкусните творения на нашите изключителни готвачи!
Посетете ни, искаме да ви убедим в нашето качество!
Намираме се на удобно място между Пфорцхайм и Карлсруе на магистрала B10.
В близост:
Приключенски голф парк Ремхинген
Албтерме Валдброн
Замъкът Нойенбюрг
Замъкът Gottesaue в Карлсруе
Зоологическа градина Oberwald в Карлсруе
Парк за диви животни в Пфорцхайм
Манастир Маулброн
Siebentäler Therme в Bad Herrenalb
Манастирска градина в Бад Хереналб
Бароков дворец Брухсал
Долината Монбах в Бад Либенцел
Замъкът на граф Еберщайн Гохсхайм в Крайхтал
Разходка по върховете на дърветата в Шварцвалд в Бад Вилдбад
Термални бани в Бад Вилдбад
Село Бейнберг в Бад Либенцел
Използваме услугата Google Maps API от Google LLC за оптимизиране на търсенето и за функциите на картата. За това се нуждаем от Вашето съгласие.
Ако се съгласите, данните ще бъдат изпратени на Google и ще бъдат зададени бисквитки.
мнения и оценки
Der Gasthof ist eher für Saison- und/oder Montagearbeiter. War aber für eine Übernachtung ideal. Frühstück super. Zimmer im ordentlichen Zustand, hatte kleine Schönheitsfehler. Zimmer zur Hauptstraße, daher bei offenem Fenster etwas laut. Gerne wieder.
Vielen Dank, wir haben uns sehr wohl gefühlt. Es wurde auf alle Wünshe, sei es Parkmöglichkeit, Uhrzeit zum Frühstück oder auch etwaige Wünsche beim Frühstück sofort eingegangen und entsprochen.
Das Badezimmer ist insgesamt (inkl. Armaturen) unbedingt sanierungsbedürftig.
Das Zimmer war hell und freundlich eingerichtet. Das Hotel gehört zu einer Metzgerei, daher gab es ein gutes Frühstück. Leider jedoch nur aufback Brötchen. Gutes Preis Leistungs Verhältnis.
40.00-95.00 EUR
Единична стая 40.00 - 55.00 EUR
Двойна стая 60.00 - 80.00 EUR
Тройна стая 70.00 - 95.00 EUR
(с включена закуска)
Домашни любимци 10.00 EUR
Gasthaus Metzgerei Zur Traube контакт