Enkirch
Hotel / Vakantiewoningen
Om u mooie onspannende vakantiedagen te kunnen bezorgen, bieden wiju u 30 Tweepersoonskamers, daarvan 6 kamers als driepersoons te gebuiken, 4 Appartementen voor 2-4 personen, 8 Eenpersonskamers, 4 Vakantiewoningen voor 2-8 personen.
Alle kamers beschikken over douche/bad en WC, Radiowekker, Föhn en Sat.TV. De Appartementen beschikken aanvullend over een balkon en een kleine koelkast.
Naast ons Hotelrestaurant, waar we dagelijks ons uitgebreide ontbijtbuffet voor u inrichten, biedt onze"Biergarten" en "Alten Scheune" u een gemoedelijke atmosfeer, zodat u daar met een biertje of een glas Riesling de dag kunt afssluiten.
Enkirch, een der mooiste dorpjes aan de (midden) Moezel, is met meer dan 60 km gemarkeerde wandelpaden, goed uitgeruste fietspaden langs de Moezel en zijn brede moezel-voorterreinen de ideale plaats vor ootspanning.
Tegelijkertijd is Enkirch het perfekte uitgangspunt vor uitspajes aan de Moezel (Trier, Bernkastel-Kues, Cochem), de Hunsrück (Edelstenenstad Idar-Oberstein) of naar de Kratermeren van de Eifel.
Laat u zich door de levensvreugde aan de Moezel aansteken - wij verheugen ons op uw komst!
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
Eenpersoonskamer vanaf € 45,00
Eenpersoonskamer vanaf 45.00 EUR
Tweepersoonskamer vanaf 76.00 EUR
(incl. ontbijt)
Vakantiewoning per dag 45.00 - 99.00 EUR
Huisdieren 5.00 EUR
Hotel Loosen neem contact op met