Wackersdorf
Hotell / Majutusasutused
Meie pereettevõte tegutseb juba neljandas põlvkonnas. Olime üks esimesi kõrtse Wackersdorfis. Uhke vanus - ja just seetõttu on meile oluline jätkata traditsiooni. Nautige meie maja perekondlikku õhkkonda keskses asukohas Wackersdorfis, otse Ülem-Pfalzi järvistu südames. Meie köök pakub värskeid, hooajalisi, piirkondlikke ja rahvusvahelisi toite.
Meie söögisaal mahutab kuni 40 külalist, meie saal aga kuni 120 inimest, mistõttu on see ideaalne pere- ja firmapidude, klubiürituste ja pulmade jaoks. Samuti mõtleme regulaarselt välja uusi ideid hooajaliste ürituste jaoks, nagu isadepäevafestivalid, kirikupühad ja muusikaga grillipeod, pakkudes mitmesuguseid võimalusi, et pääseda kõigest eemale.
Üks hotelli trump on selle erakordne asukoht. Ühest küljest asub see vaikselt Ülem-Pfalzi järvepiirkonna keskel ja teisest küljest on see suurepärase infrastruktuuriga ühendatud mitmete suuremate linnadega.
Kõik toad on varustatud duši, WC, raadio ja telefoniga. Lisaks on hotellis tervisekeskus, kus pakutakse erinevaid massaaže ja muid hoolitsusi. Samuti saame pakkuda konverentsiruumi kuni 50 inimesele.
Hotell on ühendatud poja poolt juhitava füsioteraapia praksisega. Võite hotellis ööbida ja näiteks käia puhkuse ajal arsti poolt määratud füsioteraapias. Või siis lihtsalt ravida end pärast rasket tööpäeva suurepärase massaažiga. Tervishoid ei saa palju paremaks kui see.
Olge lihtsalt teie ise, olge lihtsalt külaline - ja tehke seda südamega ja hingega.
Wackersdorf ja Ülem-Pfalzi järvepiirkond pakuvad kõike seda, mis teeb elu elamisväärseks: rahu, lõbu, lõõgastust ja naudingut, kuid tänu suurepärasele infrastruktuurile on suurlinnad kiiresti ja lihtsalt saavutatavad. Wackersdorfi tööstuslik asukoht on nüüdseks tuntud ka kaugel väljaspool maakonna piire ja on tõmbenumbriks arvukatele uutele asulatele. See teeb sellest õitsva kogukonna mootori. Meie toad pakuvad ärireisijatele rahu ja vaikust, mida nad vajavad, et lõõgastuda ja anda endast parim töövõime.
Ootame teid huviga vastu.
Lähedal:
Wackersdorfi kohaliku ajaloo ja tööstuse muuseum
Steinberg am Sees asuva kohaliku ajaloo ja pruunsöekaevanduse muuseum
Ülem-Pfalzi Kunstnike Maja Schwandorfis
Ida-Baieri Punase Risti muuseum Nabburgis
Gutenecki loss
Kaevandus- ja tööstusmuuseum Kümmersbruckis, Ida-Baierimaal
Tuletõrjemuuseum Rodingis
Wolfseggi lossi muuseum
Monte Kaolino teemapark Hirschau linnas
Walhalla Donaustaufis
Boulderwelt Regensburg
Regensburgi maailmapärandi keskus soolalaos
Selleks, et pakkuda teile optimaalset otsingut, samuti kaardifunktsioonide jaoks kasutame Google Maps API teenust Google LLC. Selleks vajame teie nõusolekut.
Kui te nõustute, saadetakse andmed Google'ile ja seatakse küpsised.
EZ alates 85,00 €
Ühekohaline tuba aadressilt 85.00 EUR
Kahekohaline tuba aadressilt 120.00 EUR
Kolmekohaline tuba 150.00 EUR
Peretuba 160.00 EUR
(ilma hommikusöögita)
Täiskasvanute poolelioleva toitlustuse lisatasu päevas 16.00 EUR
Lemmikloomad 8.00 EUR
Hommikusöök inimese kohta 8.00 EUR
Hotel - Gasthof Glückauf kontakt