Oschersleben
Hotel
Hotel Motorsport Arena heeft voor alle racefans wat wils. In restaurant Graf Berghe von Trips kunt u niet alleen terecht voor heerlijke internationale specialiteiten en streekgerechten, maar ook voor een prachtig uitzicht op het circuit.
Jong en oud worden hier vermaakt. Als er even geen races zijn, kunt u deelnemen aan een van de vele georganiseerde evenementen, zoals go carting en backstage rondleidingen van het racecircuit.
Om te zorgen dat u uw contacten kunt onderhouden, is er draadloos internet beschikbaar in de foyer, de bar en het restaurant (tegen betaling per dag). De goed voorziene evenementenruimtes zijn geschikt voor zowel zakelijke als privéaangelegenheden.
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
90.00-260.00 EUR
Eenpersoonskamer 90.00 - 220.00 EUR
Tweepersoonskamer 140.00 - 260.00 EUR
(incl. ontbijt)
Huisdieren 15.00 EUR
Hotel Motorsport Arena neem contact op met