Friedrichskoog

Hotel Möven-Kieker

H

Hotel waar u alleen kunt overnachten en ontbijten

  • 28 Bedden
  • 14 Kamer(s)

Moin Moin

Ons ontbijthotel heeft 12 individueel ingerichte kamers waar je je zeker thuis zult voelen. Een uitgebreid ontbijt is inbegrepen in de kamerprijs. Je kunt tot 10:30 uur van ons ontbijt genieten, bij mooi weer ook op ons terras. Het ontbijthotel ligt direct aan de dijk (slechts gescheiden door een ventweg) en heeft een eigen toegang tot het strand. De bijzondere recreatieve waarde, niet alleen voor stressgevoeligen, ligt direct voor de deur. Omdat je natuurlijk al enthousiast bent over de Noordzee, weet je dat het bekende stimulerende klimaat een aanrader is om veel klachten te verlichten. Je kunt er heerlijk wadlopen, fietsen over de Noordzeewandelroute, de wind om je oren laten waaien op de dijk of vliegeren. Wil je fietsen langs het Noordzeefietspad en zoek je een leuke accommodatie voor jou en je fiets? Of wil je een prachtige zonsondergang zien?

Misschien wil je gewoon bij ons ontspannen en nieuwe energie opdoen na een stressvolle tijd? Ons zonneterras is altijd beschikbaar voor onze gasten.

Onze tweepersoonskamer is uitgerust met twee 90 cm brede eenpersoonsbedden en een slaapbank en heeft een flatscreen-tv. Tegen een toeslag kun je deze kamer delen met maximaal 4 personen. Er is een kledingkast aanwezig zodat je gemakkelijk je vakantiegarderobe kunt opbergen. Een strandstoel staat voor je klaar in de tuin. De badkamer is uitgerust met een douche, een wastafel en een toilet.

De kamer is beschikbaar vanaf 15:00 uur op de dag van aankomst en tot 11:00 uur op de dag van vertrek. Natuurlijk zijn onze gratis parkeerplaatsen direct voor het huis beschikbaar. Fietsen kunnen worden gestald in onze garage. Het gebruik van WLAN is gratis.

Onze familiekamer bestaat uit twee slaapkamers, die door een deur met elkaar verbonden zijn. De ouderslaapkamer heeft een 180 cm breed tweepersoonsbed en een flatscreen-tv. De kinderslaapkamer heeft twee 90 cm brede eenpersoonsbedden en een tafel met stoelen. Er zijn twee kledingkasten en een ladekast zodat je je vakantiegarderobe gemakkelijk kunt opbergen. De familiekamer heeft een badkamer met douche, wastafel en toilet.

De kamer is beschikbaar vanaf 15:00 uur op de dag van aankomst en tot 11:00 uur op de dag van vertrek. Natuurlijk zijn onze gratis parkeerplaatsen direct voor het huis beschikbaar. Fietsen kunnen worden gestald in onze garage. Het gebruik van WLAN is gratis.

We kijken uit naar uw bezoek

Martina Rades & Sylvia Schöndube

Plattegrond/routeplanner


We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties.  Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.

Afstanden

Stadcentrum
Friedrichskoog-Spitz 1,1km
Rugenort 2,84km
Friedrichskoog 3,93km
Büsum 11km
Station
Büsum 11km
Meldorf 16km
Cuxhaven 23km
Beurs
Cuxhaven 21km
Husum 54km
Rendsburg 60km
Bezienswaardigheden
Edendorf 702m
Schwienskopp 1,1km
Trischendamm 3,13km
Sport
Kartbahn Nordseering Büsum 9,81km
Golf-Club Dithmarschen 13km
Golf-Club am Donner Kleve 20km
Attractiepark / Zwemparadijs
Nordsee Heilbad Büsum 12km
Land und Leute Erlebnispark Oesterwurth 19km
Erlebnisbad ahoi!‎ Cuxhaven 23km
Autosnelweg
A23 Heide 21km
A27 Altenwalde 27km
Museum
Dithmarscher Landesmuseum Meldorf 15km
Fischereimusem Cuxhaven 23km
Meer
Fielersee 20km
Fuhlensee 20km
Haven
Neuer Hafen 8,45km
Büsum 9,59km
In de region
Dithmarschen
Zee
Nordsee 373m
Dierenpark
Zoo in der Wingst 36km

Prijzen

Eenpersoonskamer vanaf € 75,00

Eenpersoonskamer vanaf 75.00 EUR

Tweepersoonskamer vanaf 110.00 EUR

(incl. ontbijt)


Hotel Möven-Kieker neem contact op met

Contact

  • Strandweg 6
  • 25718 Friedrichskoog
  • 04854/9045880
  • 04854/90498766