Polignano a Mare
Hotel waar u alleen kunt overnachten en ontbijten / Appartementen / Vakantiewoningen / Historisch gebouw
Alle kamers zijn ruim en voorzien van airconditioning en een kitchenette. De appartementen bieden uitzicht op de Adriatische Zee.
Het ontbijtbuffet bestaat uit een selectie van zoete en hartige gerechten. Het wordt geserveerd tot 11.00 uur in de ontbijtzaal met uitzicht op zee, gelegen op 30 meter van het hoofdgebouw.
B&B Dei Serafini ligt vlakbij het Museum voor de Moderne Kunsten van Polignano, dat gewijd is aan de beroemde kunstenaar en beeldhouwer Pino Pascali, die hier is geboren.
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
40.00-130.00 EUR
Eenpersoonskamer 40.00 - 80.00 EUR
Tweepersoonskamer 65.00 - 130.00 EUR
suite 90.00 - 130.00 EUR
(incl. ontbijt)
Appartement per dag 120.00 - 180.00 EUR
B&B Dei Serafini neem contact op met