Massascusa Di Ceraso
Hotel / Familiehotel / Historisch gebouw / Businesshotel / Boutique Hotel / Seniorenvakantie / Bio-accommodatie
Met een uitnodigende sfeer in perfecte harmonie met de rustige omgeving, Antico Cilento biedt de warme gastvrijheid typisch voor de streek.
Het hotel beschikt over een eigen restaurant waar regionale gerechten en wijnen, een bar en een prachtige tuin met uitzicht op de Golf van Casalvelino.
Kamers en suites zijn uitgerust met alle moderne gemakken. Elk wordt gekenmerkt door een specifieke stijl van inrichting, waarin kleuren en meubels te verlenen een bijzonder karakter aan de sfeer. Op verzoek kan uw ontbijt bij uw kamer worden afgeleverd (roomservice).
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
50.00-120.00 EUR
Eenpersoonskamer 50.00 - 70.00 EUR
Tweepersoonskamer 60.00 - 120.00 EUR
(zonder ontbijt)
Hotel Antico Cilento neem contact op met