Hupperath
Hotel / Appartementen / Vakantiehotel / Familiehotel / Trekhotel / Vakantiewoningen
Hartelijk welkom in Hotel Eifeler Hof in Hupperath!
Het hotel-restaurant Eifeler Hof in Hupperath presenteert zichzelf midden in één van de mooiste landschappen van de Eifel met ongerepte natuur en een gezond klimaat.
Centraal gelegen, direct bij het bos en de velden, is ons hotel een ideale plek voor wandelaars, rustzoekers op het platteland, reisgroepen en zakenreizigers.
Ons hotel beschikt over 15 tweepersoonskamers, één éénpersoonskamer en een kamer met drie bedden in het hoofdgebouw, alsmede 2 appartementen en een vakantiewoning in het gastenhuis (in totaal 40 bedden). Alle kamers zijn voorzien van douche, toilet, föhn, satelliettelevisie, radiowekker en een telefoon.
De vakantiewoning bestaat uit een ruime woonkeuken met eethoek, een ruime slaapkamer voor max. 3 personen, alsmede een grote badkamer en is toegerust met alles wat men zoals nodig heeft tijdens een langere vakantie. In een gezellige. ongedwongen sfeer scheppen we een plek waar u kunt relaxen en bij kunt komen.
Als u rust en ontspanning zoekt, bent u bij ons in het Eifeler Hof op het goede adres. Voor interessante uitstapjes zorgen de nabij gelegen Moezel, Eifelmaare, de steden Trier en Luxemburg en nog veel meer. Op verzoek organiseren wij uw uitstapjes van A tot Z.
Het zou ons een plezier doen als we u in ons hotel in Hupperath mogen begroeten en verwennen.
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
54.00-138.00 EUR
Eenpersoonskamer 54.00 - 58.00 EUR
Tweepersoonskamer 90.00 - 98.00 EUR
Driepersoonskamer 126.00 - 138.00 EUR
(incl. ontbijt)
Appartement per week 220.00 - 280.00 EUR
Vakantiewoning per week 250.00 - 350.00 EUR
Huisdieren 10.00 EUR
Toeristenbelasting 1.50 EUR
Hotel-Restaurant Eifeler Hof kontaktieren
Interessant voor jou