Barkow -Ausbau

Gästehaus & Ferienwohnungen BärenHof am Kritzower See

Hotel waar u alleen kunt overnachten en ontbijten / Hotel / Pension / Vakantiehuizen/bungalows / Vakantiewoningen / Particulier pension / Kamers voor monteurs / Appartementen

  • 26 Bedden
  • 4 Kamer(s)
  • 1 Vakantiewoning
  • 1 Vakantiehuis
  • 6 Appartementen

Welkom in pension BärenHof & vakantiewoningen in Barkow-Ausbau bij Plau aan het Kritzowermeer in het Mecklenburgse Merenplateau! Genesteld in de uitgestrektheid van het Mecklenburgse merengebied, heeft het pension BärenHof in elk jaargetijde zijn eigen bijzondere charme, direct gelegen aan het meer, met een eigen badzone, ver weg van stress en hectiek, kun je bij ons zorgeloos vakantie vieren.

Een meer dan honderd jaar oude boerderij op een exclusieve locatie direct aan het Kritzow meer is liefdevol verbouwd. Medio 1997 ontstonden er comfortabele, ruime vakantiewoningen, allemaal met een terras met uitzicht op het meer. In 2005 werden vijf tweepersoonskamers toegevoegd, evenals een ontbijtruimte en een multifunctionele ruimte, die ook gebruikt kan worden voor kleinere seminars.

De kamers zijn ruim, individueel ingericht en hebben een douche/wc, tv, directe telefoonlijn en internettoegang op aanvraag. Begin de dag met een stevig ontbijt in onze zonnige ontbijtruimte.

De vakantiewoningen bieden plaats aan 2 tot 6 personen en zijn uitgerust met een gezellige woon-/eetkamer, kitchenette incl. vaatwasser en koffiezetapparaat, slaapkamer, douche of bad/wc (beddengoed en handdoeken inbegrepen), tv, directe telefoonlijn en internettoegang op aanvraag.

Er zijn voldoende parkeerplaatsen op het terrein van twee hectare.

Een grote ligweide, privéstrand, boten, Finse sauna, barbecueplaats en een gezellige wijnkelder staan ter beschikking van onze gasten. We verhuren SUP's (stand up paddling) en kajaks.

De deelstaathoofdstad Schwerin, Rostock met de badplaats Warnemünde, Fischland Darß, de Barlachstad Güstrow, de barokstad Ludwigslust, het nationale park Müritz, de Nossentiner-Schwinzer Heide en, voor golfliefhebbers, de ruime banen in Gören-Lebbin behoren tot de vele andere toeristische attracties in de regio. De Witte Vloot heeft zijn vertrekpunt voor tochten door het Mecklenburgse merengebied in Plau, op 8 kilometer afstand.

We kijken uit naar je komst!

In de buurt:

Berenreservaat Müritz

Thermen van Müritz

Kasteel museum

Hefbrug Plau Am See

Kasteel Plau

Meer van Plau

Fleesensee

Natuurbelevingscentrum Müritzeum Waren

Kasteel Güstrow

Kasteel Schlitz

Klooster Dobbertin

Klooster Malchow

Kasteel Klink

Plattegrond/routeplanner


We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties.  Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.

Afstanden

Stadcentrum
Kritzow 988m
Wessentin 1,22km
Broock 2,13km
Barkow 2,53km
Schlemmin 2,98km
Lalchow 3,8km
Benzin 4,76km
Kuppentin 4,88km
Klebe 4,97km
Bobzin 5,01km
Daschow 5,09km
Riederfelde 5,24km
Gallin-Kuppentin 5,83km
Weisin 6,3km
Vietlübbe 6,31km
Karbow-Vietlübbe 6,39km
Reppentin 6,47km
Karbow 6,52km
Hof Kreien 6,76km
Wangelin 6,8km
Bezienswaardigheden
Sandkrug 4,47km
Charlottenhof 7,82km
Krim 8,27km
Hof Retzow 8,94km
Kuhwalk 12km
Hof Gischow 13km
Retzow 13km
Finkenwerder 13km
Wunderfeld 13km
Redlin 14km
Waldhof 15km
Holzkaten 15km
Marienflies 16km
Liebhof 16km
Mathildenhof 17km
Rotehaus 17km
Suckower Mooster 18km
Lindenberg 18km
Breitenstucken 18km
Neu Schwinz 18km
Beurs
Mühlengeez 36km
Schwerin 55km
Neubrandenburg 76km
Rostock 77km
Lübeck 107km
Station
Lübz 7,93km
Karow 13km
Friedrichsruhe 28km
Haven
Plau am See 8,77km
Waren 36km
Mirow 49km
Luchthaven
Rostock-Laage (RLG) 53km
Neubrandenburg-Trollenhagen (FNB) 79km
Lübeck (LBC) 102km
Autosnelweg
A19 Waren 17km
A24 Meyenburg 21km
Attractiepark / Zwemparadijs
Erlebnisbad Müritztherme Röbel 32km
Oase-Das Badeparadies Güstrow 38km
Meer
Kritzower See 988m
Daschower See 5,46km
Museum
Freilichtmuseum Alt Schwerin 15km
In de region
Mecklenburgische Seenplatte
Dierenpark
Zoo Schwerin 48km

Prijzen

Eenpersoonskamer vanaf € 59,00

Eenpersoonskamer vanaf 59.00 EUR

Tweepersoonskamer vanaf 70.00 EUR

Extra bed 14.00 EUR

(zonder ontbijt)


Appartement per dag vanaf 80.00 EUR

Vakantiewoning per dag 75.00 - 160.00 EUR

Huisdieren 10.00 EUR

Ontbijt per persoon 15.00 EUR

de

Gästehaus & Ferienwohnungen BärenHof am Kritzower See neem contact op met

Contact

  • Ausbau Am See 4
  • 19395 Barkow
  • 09193/5078777