Bautzen
Pension / Vakantiewoningen / Appartementen
Ons pension is in 2011 uitgebreid gerenoveerd en gemoderniseerd. Tegenwoordig biedt het alle voorzieningen voor een ontspannen verblijf in de oude binnenstad van Bautzen.
Alle een- en tweepersoonskamers zijn individueel ingericht, een vakantieflat en twee grote flats (1 flat met dakterras en uitzicht over de oude stad) staan tot uw beschikking.
Een onbewaakte privé parkeerplaats direct bij het huis (indien beschikbaar) is gratis voor huisgasten. Geniet van de middeleeuwse sfeer en de mediterrane flair tijdens een wandeling door de smalle straatjes en van het uitgebreide culinaire aanbod van de regionale en internationale gastronomie van de stad.
Wij bieden eenpersoonskamers, tweepersoonskamers en appartementen. Sommige van onze appartementen hebben een volledige keuken en zijn ideaal voor een langer verblijf.
Eenpersoonskamers en kleinere tweepersoonskamers zijn toegankelijk via romantische arcades in het bijgebouw van het historische huis.
Douche/WC en TV zijn beschikbaar in elke kamer.
In het hoofdgebouw zijn drie appartementen beschikbaar. Het grote appartement met dakterras (uitzicht op de dom en de daken van Bautzen) heeft een woonoppervlakte van 110 m² op twee niveaus. Er is een tweepersoonsbed op elk niveau.
De andere twee appartementen hebben elk een douche en een bad of alleen een bad en een keuken. De appartementen hebben elk twee slaapkamers, de badkamer is apart toegankelijk vanuit elke kamer.
Het ontbijtbuffet is inbegrepen. Alle kamers zijn rustig gelegen.
Laat uw gastheer, de familie Milach, weten dat u hen heeft gevonden via www.hotel-ami.com.
De familie Milach heet u welkom.
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
75.00-150.00 EUR
Eenpersoonskamer 75.00 - 80.00 EUR
Tweepersoonskamer 90.00 - 95.00 EUR
suite 99.00 - 150.00 EUR
(zonder ontbijt)
Appartement per dag 99.00 - 150.00 EUR
Vakantiewoning per dag 100.00 - 120.00 EUR
Vakantiewoning per week 700.00 - 840.00 EUR
Huisdieren 10.00 EUR
Ontbijt per persoon 4.00 EUR
Pension am Schloss kontaktieren
Interessant voor jou