Baabe , Ostseebad
Hotell
Hotelli sijaitsee rauhallisella, idyllisellä paikalla pienen mäntymetsän keskellä. Se on vain 150 metrin päässä leveästä, valkoisesta Itämeren rannasta. Aamulla, ennen aamiaista, voit pukea kylpytakin päällesi ja suunnata veteen. Myös rantakatu on vain muutaman askeleen päässä.
22 huoneessamme (savuttomia) on WC/suihku, käsidesiippua, hiustenkuivaaja, suoravalintapuhelin, taulu-tv ja kaapeli-tv. Ne ovat ihanteellisia myös pidemmälle lomalle tai ympäri vuoden.
Aamulla voit nauttia auringosta terassilla ja syödä aamiaista rauhassa.
Iltapäivällä tuore kuppi kahvia tai teetä ja kakku maistuvat yhtä hyvältä kuin illalla hienot viinit, oluet ja juomat.
Henkilökuntamme hemmottelee sinua kaikin puolin. Koet vieraanvaraisuuden, jonka avulla voit rentoutua ja rentoutua. Ilmainen pysäköinti täydentää palvelua.
Odotamme innolla vierailuanne.
Lähistöllä:
Rügenin luonnonperintökeskus
Mönchgutin museot
Perheen retkikohde Göhrenissä
Kiipeilymetsä BinzProra
Granitzin metsästysmaja
Galileo-osaamisen maailma Rügen
Raging Roland - Rügenin uimarautatie
Karlin seikkailukylä Zirkow
Phänomenta Peenemünde
Dinosaurusmaa Rügen
Kansallispuistokeskus KÖNIGSSTUHL
ProBoarding purjelautailukoulu
Binzin laituri
Sukellusgondoli Sellin
Kotkanpesän näköalatasanne - Treetop Walk Rügen Rügenin luonnonperintökeskus Rügen Nature Heritage Centre
Käytämme Google Maps API -palvelua Google LLC:ltä hakukokemuksen ja karttatoimintojen optimoimiseksi. Tarvitsemme tähän suostumuksesi.
Jos hyväksyt, tiedot lähetetään Googlelle ja evästeet asetetaan.
EZ alkaen 67,00 €
Yhden hengen huone osoitteesta 67.00 EUR
Kahden hengen huone osoitteesta 89.00 EUR
(sis. aamiaisen)
Eläimet 8.50 EUR
Hotel Waldidyll Ota yhteyttä