Frankfurt am Main -Messe
Hotel waar u alleen kunt overnachten en ontbijten / Appartementen / Boardinghouse / Businesshotel / Hotel
Alle kamers van het Hotel am Kurfürstenplatz zijn voorzien van een kitchenette, een satelliet-tv en WiFi.
Elke ochtend wordt in het Hotel am Kurfürstenplatz een uitgebreid ontbijtbuffet geserveerd. In de buurt zijn diverse bars en restaurants te vinden.
Het S-Bahnstation (stadstrein) West ligt op 2 minuten lopen van het Hotel am Kurfürstenplatz. Het ligt op slechts 1 halte van de beurs van Frankfurt, en op 3 haltes van het centraal station.
Het Hotel am Kurfürstenplatz ligt op ongeveer 5 minuten lopen van de Universiteit van Frankfurt en de botanische tuinen Palmengarten.
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
58.00-280.00 EUR
Eenpersoonskamer 58.00 - 190.00 EUR
Tweepersoonskamer 65.00 - 250.00 EUR
Familiekamer 95.00 - 280.00 EUR
(zonder ontbijt)
Ontbijt per persoon 6.00 EUR
Hotel & Boardingshouse Am Kurfürstenplatz neem contact op met