Berlin -Mitte
Hotel
Onze meest beroemde gast ooit was de belangwekkende burgerrechtenactivist Martin Luther King, die 1964 na twee door hem geleide kerkdiensten met kerkvertegenwoordigers van de DDR sprak over de problemen van het kerkelijke leven in de verdeelde stad. Sinds 2010 hangt in ons hotel een gedenkplaat die herinnert aan zijn enige bezoek aan Berlijn. Tegenwoordig biedt ons drie-sterrenhotel het comfort van een prachtig gelegen stadshotel, waar de persoonlijke en liefdevolle leiding een zo prettig mogelijk verblijf in Berlijn voor u wil verzorgen.
Ons hotel bevindt zich op nog geen 2 minuten loopafstand van de Spree, alsmede de historische en vandaag de dag nog steeds interessante Schiffbauerdamm. Waar vroeger ettelijke scheepsbouwbedrijven zetelden, zitten nu zij aan zij kleine cafeetjes en restaurants met uitzicht op de rivier. Ook de Albrechtstraße zelf, waar ons hotel zich bevindt, is met zijn talrijke leuke café's en kleine zaakjes aanlokkelijk.
Ook in cultureel opzicht liggen er in onze omgeving allerlei bezienswaardigheden die de moeite waard zijn. Het in neo-barokke stijl gebouwde „Theater am Schiffbauerdamm“, één van de meest gerenommeerde podia van Duitsland, waar das Berliner Ensemble speelt, ligt op loopafstand van het hotel en brengt belangrijke stukken uit de wereldliteratuur op de planken. Aan het westelijk gelegen eind van de Schiffbauerdamm heeft de performancekunstenaar Ben Wagin het „Parlament der Bäume“ opgericht, een gedenkmonument voor de slachtoffers van de muur.
In de Albrechtstraße vindt u verder 2 kleine galerieën met moderne- en ambachtelijke- , alsmede onconventionele kunst. Als dat niet genoeg is: Aan het noordelijk gelegen eind van de straat bevindt zich een Reichstagsbunker die onder monumentenzorg staat, waar tegenwoordig een interessante privé-verzameling hedendaagse kunst, de Boros verzameling, te bewonderen is. Het Hotel Albrechtshof is ook voor ontdekkingstochten naar verder weg gelegen hot spots een goed uitgangspunt. Het tram- en metrostation Friedrichstraße is slechts 7 minuten lopen bij ons vandaan. Daar vandaan kunt u heel makkelijk andere bezienswaardigheden bereiken, zoals de Brandenburger Tor, het Berliner Regierungsviertel, het Museumsinsel en vele andere toeristische hoogtepunten.
In ons hotel kunt u comfortabele kamers verwachten met een fantastisch uitzicht op de idyllische binnenplaats of een rustige zijstraat. U begint de dag met een royaal verzorgd ontbijtbuffet in ons charmante hotelrestaurant ALvis. U kunt ons natuurlijk ook boeken als business-hotel. We staan u graag ter beschikking met zes conferentieruimtes en een eerste klas cateringservice voor al uw vergaderingen, seminars, evenementen en familiefeesten in Berlin-Mitte.
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
Eenpersoonskamer vanaf € 77,00
Eenpersoonskamer vanaf 77.00 EUR
Tweepersoonskamer vanaf 84.00 EUR
(zonder ontbijt)
Huisdieren 8.00 EUR
martas Hotel Albrechtshof Berlin neem contact op met