Dornstetten

Hotel Sonneneck

HS

Hotel

  • 22 Bedden
  • 12 Kamer(s)

Welkom bij Hotel-Restaurant Sonneneck in Dornstetten!

Ons hotel-restaurant Sonneneck ligt op een ontspannen en rustige locatie.

Omgeven door prachtige natuur en het Zwarte Woud bieden wij onze gasten een ontspannen verblijf in het luchtkuuroord Dornstetten. Ons hotel biedt comfortabele kamers, allemaal uitgerust met douche/wc, haardroger, make-upspiegel, minibar en flatscreentelevisie. U kunt gratis internetten met uw laptop via een gastentoegang.

We willen dat het je aan niets ontbreekt. En mocht je toch iets missen of een speciale wens hebben, neem dan gewoon contact met ons op. Wij en ons vriendelijke servicepersoneel zullen er alles aan doen om ervoor te zorgen dat je helemaal tevreden bent.

In onze zalen vind je ruimte voor maximaal 60 personen in een stijlvolle ambiance. In onze nieuwe aanbouw kunnen we plaats bieden aan nog eens 35 personen. Ons restaurant Sonneneck is tot ver buiten de regio bekend om zijn Zwabische en internationale keukenspecialiteiten. Hier kun je genieten van een huiselijke keuken en culinaire specialiteiten die door de chef zelf worden bereid. Je kunt achterover leunen en ontspannen in een gezellige sfeer. Laat je ziel bengelen met een goed glas wijn. Geniet van het uitzicht en de rust op ons zonnige terras.

Door onze nabije ligging ten opzichte van het Zwarte Woud en steden als Dornstetten, Freudenstadt etc. zijn er eindeloze mogelijkheden voor actieve vrijetijdsbesteding.

We kijken uit naar uw bezoek.

In de buurt:

Freudenstadt panoramabad

Blotevoetenpark Hallwangen

Marktplein Freudenstadt

Nationaal Park Centrum Ruhestein

Boomkroonpad Bad Wildbad

Plattegrond/routeplanner


We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties.  Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.

Afstanden

Stadcentrum
Dornstetten 684m
Hallwangen 1,09km
Baden-Baden 37km
Aquae Aureliae 37km
Station
Freudenstadt 4,97km
Loßburg 7,4km
Klosterreichenbach 8,99km
Bad Griesbach 20km
Beurs
Freudenstadt Kongresszentrum 6,41km
Nagold 19km
Balingen 36km
Baden-Baden 39km
Luchthaven
Karlsruhe/Baden-Baden (FKB) 46km
Lahr (LHA) 51km
Stuttgart (STR) 58km
Zürich (ZRH) 113km
Bezienswaardigheden
Benzingerhof 3,36km
Lattenberg 4,08km
Grünenwald 5,17km
Meer
Nagold-Stausee 8,4km
Huzenbacher See 15km
Nagoldtalsperre 17km
Attractiepark / Zwemparadijs
Sport-und Freizeitzentrum Mehliskopf 28km
Mineral-Therme Bad Teinach 28km
Vital Therme Bad Wildbad 31km
Sport
Golf-Club Freudenstadt e.V 5,35km
Golf-Club Alpirsbach e.V. 16km
Natuur- en Nationaal Park
Skulpturen- und Naturpark Kienberg 6,66km
Naturpark Schwarzwald Nord/Mitte 11km
Autosnelweg
A81 Horb am Neckar 20km
Haven
Freistett am Rhein 47km

Prijzen

80.00-125.00 EUR

Eenpersoonskamer 80.00 - 85.00 EUR

Tweepersoonskamer 115.00 - 125.00 EUR

(incl. ontbijt)


Huisdieren 25.00 EUR

Toeristenbelasting 1.30 EUR

Hotel Sonneneck neem contact op met

Contact

  • Jakob-Mutz-Straße 6
  • 72280 Dornstetten
  • 07443/6267
  • 07443/3193