Böhmenkirch -Steinenkirch
Herberg / Hotel
Het hart zit op de juiste plaats!
Op bijna 700 meter hoogte, waar de heldere lucht van de Schwäbische Alb aangenaam fris om uw neus waait, ligt Steinenkirch. En middenin ligt ons Landgasthof Rössle. Liefhebbers van verfijnde regionale gerechten en een gezellige, familiale sfeer voelen zich hier helemaal thuis. Of het nu in ons restaurant is of in het hotel, voor een feestmaal, vakantie, feest of conferentie, met kinderen of honden – iedereen is hier van harte welkom.
Gast zijn bij Rössle betekent in de watten worden gelegd. Of u nu hier bent voor een korte vakantie, een zakenreis, een gastronomisch weekend, een feest of een conferentie, onze vriendelijke en attente service zorgt ervoor dat u een zeer aangenaam verblijf heeft. We hebben onze comfortabele kamers met veel aandacht voor detail ingericht in een gezellige landhuisstijl.
Flatscreen-tv, radio, bureau, kluisje, internettoegang/wifi (gratis)
Badkamer met douche, roomservice, rookvrije en rookkamers (afhankelijk van beschikbaarheid)
Overigens kunt u vanaf eind 2015 voor uw dagelijkse workout en ontspanning terecht in onze nieuw ingerichte wellnessruimte met fitnessruimte, sauna en stoombad.
Met passie bereid, met een glimlach geserveerd
Neem een chef-kok die nog zelf kookt, een team dat nauw samenwerkt, verse regionale ingrediënten en voeg daar veel liefde voor het koken aan toe. Het resultaat is heerlijk. Er is voor elk wat wils. Onze culinaire professionals zijn traditioneel geworteld, maar staan open voor nieuwe ideeën en bereiden Zwabische klassiekers, seizoensspecialiteiten, wildgerechten en natuurlijk vegetarische maaltijden, altijd vers en met de grootste zorg. De ingrediënten worden elke ochtend vers geleverd. Groenten, sla, melk, eieren en vlees komen voornamelijk uit de omgeving. Op onze kaart vindt u ook exotische gerechten, zoals struisvogelvlees – rechtstreeks uit onze directe omgeving!
Conferenties in het Rössle – veel ruimte voor frisse ideeën
Veel frisse lucht en een uitgebreide service die niets te wensen overlaat. Uw seminars, vergaderingen en conferenties worden gegarandeerd een succes. Onze ideaal uitgeruste, geklimatiseerde seminarruimtes voor 5 tot 70 personen bieden veel ruimte en moderne communicatiefaciliteiten voor uw evenementen. Een grote parkeerplaats en een bushalte bevinden zich direct bij het hotel.
Wij heten u van harte welkom als onze gast.
De familie Fahrion
In de buurt:
Struisvogelboerderij Lindenhof
Mordloch
Rotszee in de Wental
Oude hamersmolen bij de Brenztopf
Kasteel Helfenstein
Legoland Duitsland
Mercedes-Benz Museum
Porsche Museum
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
Waardering
La salle de douche est trop exiguë, heureusement que nous ne sommes pas gros, sans quoi nous ne pourrions pas nous doucher.
64.00-193.00 EUR
Eenpersoonskamer 64.00 - 104.00 EUR
Tweepersoonskamer 107.00 - 141.00 EUR
Driepersoonskamer 133.00 - 167.00 EUR
Familiekamer 159.00 - 193.00 EUR
(incl. ontbijt)
Appartement per dag 109.00 - 146.00 EUR
Toeslag halfpension per dag voor volwassenen 27.00 EUR
Toeslag volpension per dagvoor volwassenen 51.00 EUR
Garage/per day 5.00 EUR
de
Landgasthof Rössle Steinenkirch neem contact op met