Altenau im Oberharz
Hotell Garni / B&B / Hotell / Puhkekorterid / Mahemaja / Puhkehotell / Matkahotell / Backpackers / Rühmamajutus / Korterid
Vaikne, kuid samas keskne asukoht (10 minuti jalutuskäigu kaugusel kesklinnast) muudab selle ideaalseks sihtkohaks neile, kes otsivad lõõgastust. Otse hotellist saab alustada Harzi kaunimaid matku ja mägirattaradasid. Harzer-Hexen-Stiegi matkalised leiavad siin ka ööbimise üheks ööks. Kahekohaline tuba standardse duššiga rõduga
Kõik selle kategooria toad on varustatud spetsiaalse televiisoriga. Mõned mugavuspolsterdatud voodid, millel on motoriseeritud lamelliraam ja pööratavad madratsid, mille üks pool on kõva ja teine pool keskmine. Kõikides tubades eraldi dušš ja WC.
Tunne end Harzi mägedes veedetud puhkuse ajal nagu kodus. Hotel Zum Forsthausi kaks mugavalt sisustatud puhkuse korterit saavad teie uueks koduks Ülem-Harzi mägedes. Mittesuitsetajate korterid on klassifitseeritud 3 tärniga (vastavalt DTV Saksa Turismiliidule) ja mugavalt sisustatud. 45 ruutmeetri suurustes korterites on mõlemas magamistuba ja elutuba, kööginurk või köök, dušš, WC ja rõdu. Voodipesu ja rätikud on loomulikult olemas.
Aktiivne puhkus Ülem-Harzis: Harzer Hexenstieg, DSV Nordic Walking'i matkarajad, Harzi mägijalgrattaareen, talispordirajatised ja palju muud on otse meie hotellist ligipääsetavad. Suusaplats koos harjutusväljakuga „Skiwiese Rose“ on otse meie ukse ees, sissepääs murdmaasuusarajale „Rose“ on vaid 20 meetri kaugusel.
Heißer Brocken'i termaalvanni pääseb jalgsi 8 minutiga, samuti Sperberhaier Dammgrabeni, mis on osa Harzi nõiarajast, mis on osa UNESCO maailmapärandi hulka kuuluvast Ülem-Harzi veemajandusest. Oberharzis asuv Altenau, kes asub keset maagilist mägimaailma, pakub ümbruskonnas rikkalikult erinevaid vaatamisväärsusi ja ekskursioonisihtkohti. Soovime anda teile mõned soovitused ekskursioonideks teie Harzi puhkuse ajal. Laske end inspireerida piirkonna elamuste mitmekesisusest - ja siis külastage meid lühikeseks puhkuseks.
Meil on suur avatud parkla autodele ja mootorratastele ning garaaž jalgratastele.
Ootame teid huviga!
Teie perekond Weiß
Lähedal:
Torfhauslifte suusapiirkond Clausthal-Zellerfeldis
Clausthal-Zellerfeld - kaevandusmuuseum
Torfhaus - rahvuspargi maja
ErlebnisBocksBerg Hahnenklee Goslaris
Rammelsberg - Goslar - maailmapärandi objekt
Stave kirik Hahnenklees
Braunlage Wurmbergi suusapiirkond Braunlage'is
Treetop walk - Bad Harzburg
Brocken - Põhja-Saksamaa kõrgeim mägi
Harzi kitsarööpmeline raudtee
Herzbergi loss
Ükssarviku koobas Herzbergis
Scharzfelsi lossi varemed Herzbergis
Wernigerode'i loss - Wernigerode
Lääne linn Harzi mägedes - Pullmanni linn
Ilvese tara - Bad Harzburg
Selleks, et pakkuda teile optimaalset otsingut, samuti kaardifunktsioonide jaoks kasutame Google Maps API teenust Google LLC. Selleks vajame teie nõusolekut.
Kui te nõustute, saadetakse andmed Google'ile ja seatakse küpsised.
64.00-89.00 EUR
Ühekohaline tuba 64.00 EUR
Kahekohaline tuba 76.00 - 89.00 EUR
(koos hommikusöögiga)
Puhkuse korter päevas 55.00 - 75.00 EUR
Täiskasvanute poolelioleva toitlustuse lisatasu päevas 23.90 EUR
Lemmikloomad 6.00 EUR
Külalistemaks 2.40 EUR
Breakfast for holiday apartment guests € 9.90 per person
Bio-Hotel Zum Forsthaus kontakt