Burg
Hotel / Kamers voor monteurs
Welkom bij Riedel's Hotel in Burg.
Ons hotel ligt in Burg/Dithmarschen, ook wel de "Parel van de Westkust" genoemd, direct aan het Kielerkanaal (NOK), de drukste kunstmatige waterweg ter wereld.
Ons hotel ligt in het oude centrum van Burg/Dithmarschen, direct aan het marktplein. Hier vindt u ook gratis parkeergelegenheid voor uw auto. Als u met de fiets komt, bieden wij u gratis een weerbestendige en afgesloten fietsenstalling. Op verzoek kunnen we ook motoren stallen. U kunt ook comfortabel met de trein reizen en genieten van een ritje met de Marschbahn vanuit Hamburg, een van de mooiste spoorlijnen in Duitsland.
Hotel Riedel biedt 12 rookvrije kamers voor onze gasten. Ze zijn allemaal uitgerust met douche/wc, haardroger, satelliet-tv en telefoon. Internettoegang is beschikbaar via W-Lan in het restaurant en we hebben internetaansluitingen voor de kamers.
Onze eenpersoonskamers hebben allemaal een eigen badkamer met douche en toilet. Daarnaast is er Wi-Fi in al onze kamers, die ook voldoende bandbreedte kan bieden voor videotelefonie of streamingdiensten. Als je de voorkeur geeft aan klassieke media, hebben al onze kamers ook een tv met satellietontvangst of een monitor.
Onze gezellige tweepersoonskamers zijn royaal ingericht en bieden je een huiselijke sfeer. Met ruime bedden en genoeg ruimte voor al je bagage kun je ontspannen en genieten van je verblijf bij ons. Onze tweepersoonskamers hebben ook een eigen badkamer met douche en toilet. Je kunt W-LAN krijgen in al onze tweepersoonskamers en deze gebruiken voor al je behoeften. Daarnaast bieden onze kamers je een tv met satelliettelevisie.
De parkeerplaatsen van het hotel zijn gratis.
Fietsers kunnen hun fiets gratis stallen.
Fietsvriendelijk hotel, droogfaciliteiten beschikbaar.
Sluit de dag af in ons gezellige restaurant of geniet van een lunch. Het biedt plaats aan ca. 35 personen en nodigt uit tot vertoeven met zijn charme, maar leeft vooral op u, onze gasten. Meesterkok Ute Riedel serveert een goede thuiskeuken, maar op verzoek kunnen we ook een individueel menu met je samenstellen. We kunnen ook familiefeesten of kerstfeestjes organiseren. In de zomer kun je ook op het terras van je maaltijd genieten.
Wacken ligt maar 8 kilometer bij ons vandaan.
Jouw tevredenheid is erg belangrijk voor ons. Tijdens je verblijf in ons huis is het ons doel om het je naar de zin te maken.
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
Waardering
Nettes, familiäres Hotel mitten in Burg. Supernettes Besitzerehepaar. Wir haben uns sehr wohl gefühlt....
65.00-120.00 EUR
Eenpersoonskamer vanaf 65.00 EUR
Tweepersoonskamer 95.00 - 120.00 EUR
Driepersoonskamer vanaf 125.00 EUR
(incl. ontbijt)
Riedel's Hotel kontaktieren
Interessant voor jou