Bacharach am Rhein
Nasz hotel-pensjonat Im Malerwinkel położony jest w idyllicznym, malowniczym i romantycznym zakątku nadreńskiego miasta Bacharach. Położony pomiędzy wieżami obronnymi i zabytkowym murem miejskim, poniżej zamku Stahleck, na skraju lasu, ze wspaniałym widokiem na winnice i czarujące ogrody krajobrazowe, nasz reński dom z muru pruskiego wita gości. Nasz duży taras ogrodowy z trawnikiem do opalania, w samym zielonym sercu Bacharach, zaprasza do odpoczynku, relaksu i odprężenia.
Nasze przytulnie urządzone pokoje gościnne, wszystkie z prysznicem/WC/suszarką do włosów, telewizją satelitarną i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, zapraszają do relaksu i odpoczynku po dniu pełnym wrażeń. W naszym hotelu Pension „Im Malerwinkel” można oczekiwać ciepłej atmosfery, nowoczesnych, pięknie urządzonych pokoi, obfitego śniadania rano oraz dostępu do gorących i zimnych napojów w dowolnym momencie. Prawie wszystkie pokoje są łatwo dostępne windą.
W ciągu 5 minut można znaleźć się w centrum, a w ciągu 10 minut w obiektach nad Renem. W pobliżu znajdują się polecane restauracje.
Okolica Bacharach jest idealnym miejscem do uprawiania turystyki pieszej. Propozycje pieszych wycieczek dostępne są w naszym punkcie rejestracyjnym. Statki pasażerskie Köln Düsseldorfer i Bingen Rüdesheimer również oferują urozmaicony program. Do wszystkich miejsc wycieczkowych w dolinie środkowego Renu można łatwo dotrzeć samochodem lub pociągiem. Nasz hotel położony jest bezpośrednio przy jednym z najpiękniejszych i najbardziej urozmaiconych szlaków turystycznych premium w Niemczech, Rheinburgenweg między Koblencją a Bingen.
Na prawym brzegu Renu szlak Rheinsteig wije się przez dolinę.
Dla miłośników pływania dostępne jest lido na miejscu lub odkryte i kryte baseny w okolicy.
Mamy wielu gości, którzy przyjeżdżają do Malerwinkel rok po roku od dziesięcioleci, co jest dla nas szczególną przyjemnością i wielkim zaszczytem.
Chcielibyśmy również powitać Państwa.
W pobliżu:
Szlak murów miejskich Bacharach
Statki pasażerskie Köln Düsseldorfer i Bingen Rüdesheimer oferują liczne i zróżnicowane wycieczki oraz rejsy w obie strony bezpośrednio z Bacharach. Odległość od naszego domu do przystani wynosi 250 metrów.
Bacharach ma lido z drobnym piaskiem na kempingu.
W górnym biegu Renu znajdują się inne piaszczyste zatoki, w których można się zatrzymać.
Odkryte, naturalne i kryte baseny znajdują się w St. Goar (Rheingoldbad), w Bingen (Naturerlebnisbad) i w Gau Algesheim (Rheinwelle).
Miasta warte zobaczenia to: Koblencja, Rhens, Boppard, Bad Salzig, St. Goar, Oberwesel, Bacharach, Trechtingshausen i Bingen na lewym brzegu Renu, Lahnstein, Braubach, St. Goarshausen, Kaub, Assmanshausen i Rüdesheim na prawym brzegu Renu.
Zamki i twierdze:
Stolzenfels
Rheinstein
Zamek Schönburg
Zamek Stahleck
Ruiny Stahlberg
Fürstenberg
Sooneck Reichenstein
Rheinstein
Zamek Klopp
Ehrenbreitstein
Zamek Marksburg
Korzystamy z usługi Google Maps API firmy Google LLC, aby umożliwić Państwu optymalne wyszukiwanie i funkcje map. Potrzebujemy na to Twojej zgody.
Jeśli zaakceptujesz, dane zostaną przesłane do Google i zostaną ustawione pliki cookie.
Ocena
Das Hotel ist Perfekt zum entspannen.Schöne Wiese mit vielen schönen Blumen.Das Personal ist Perfekt und sehr Freundlich.Kann das Hotel wärmstens weiter Empfehlen.
Ehepaar Vollmer ist sehr freundlich und hilfsbereit.wir kommen gerne wieder
Zu bemängeln war, dass die Zimmer ohne Fön ausgestattet sind. Auf Nachfrage bekam ich einen kleinen Reisefön. .
wunderschön gelegene, romantische Unterkunft, wo man bei leisem Gemurmel des Baches wunderbar schlafen kann. Der 70er Jahre Stil der Zimmer und des Frühstückraumes wurde durch das modernisierte Badezimmer unterbrochen. Die Inhaber waren sehr freundlich und offen, das Frühstück lecker. Wir kommen gerne wieder und empfehlen die Unterkunft bestimmt weiter!
Sehr nett, toller Standort.
60.00-160.00 EUR
pokój jednoosobowy od 60.00 EUR
Pokój dwuosobowy od 86.00 EUR
Pokój trzyosobowy od 107.00 EUR
Pokój czteroosobowy od 125.00 EUR
(ceny ze śniadaniem)
Apartament za dzień od 95.00 EUR
Apartament za dzień od 90.00 EUR
Dom letniskowy za dobę od 90.00 EUR
Opłata kurortowa 2.00 EUR
Hotel-Pension Im Malerwinkel skontaktuj się z nami