Partnerzy

Logo Vodafone

Vodafone:

Z Vodafone korzystają Państwo przy opcji " Usługi w pobliżu" z kilku szczególnie praktycznych extras, jak na przykład hotel-ami.de!

Logo MECOMO AG

MECOMO AG:

Od powstania w 2000 r., jest Spółka Mecomo AG partnerem serwisowym dla Firm z zapotrzebowaniem na usługi telefonii komórkowej o wysokiej jakości i dokładności lokalizacji. Mecomo AG jest nowoczesną firmą z innowacyjnyjną koncepcją rozwoju i rozwiązanń dla klientów . Renomowane firmy z różnych branż zabiegają o dokładną i bezbłędnie lokalizację na mapie > zgeokodowany points-of-Interest (POI).
Mecomo -managing mobility.

Logo moving-pictures.de

moving-pictures.de:

360 stopni panoramy, zdjęcia panoramiczne oraz wirtualne wycieczki od profesjonalistów. Jesteśmy partnerem do fotografii wszelkiego rodzaju.

Logo mapscape.eu

mapscape.eu:

Mapscape is an independent supplier of business-to-business services for the production of top-quality digital maps. Providing a range of services including map compilation, content aggregation, product tests, product certification, and quality improvement. Filling the gap between data suppliers and location based service (LBS) and system suppliers. In addition, Mapscape provides the unique benefit of being small enough to be flexible and large enough to handle large digital map and LBS content projects.

Logo hogast.at

Hogast:

hotel-ami.de Ltd is a certified HOGAST partner

Używamy plików cookie i podobnych technologii na tej stronie, aby analizować i rozumieć sposób korzystania z naszych stron.
Ucz się więcej