Tarsch/Latsch
Lakások / Nyaraló apartmanok
Nyaralónk nagyon csendes helyen, a falu szélén, Tarscheralm irányában, közvetlenül az erdő szélén található.
A jól felszerelt, 2-6 fős apartmanok minden kényelemmel rendelkeznek: fürdő vagy zuhanyzó/WC, erkély, műholdas TV, széf és közvetlen telefon.
Egy izgalmas és eseménydús nap után pihenjen a házon belüli szaunában.
Az aktív vendégek számára szinte korlátlan lehetőségek állnak rendelkezésre. A 150 km kerékpárút mellett fedett és szabadtéri úszómedencék, valamint teniszpályák, rafting, canyoning és még sok más lehetőség áll rendelkezésre.
Történelmi és kulturális látnivalók a környéken.
A Vinschgau egy egyedülálló magas völgy, amely a Reschenpass-tól a Schnalstal kijáratánál lévő Reinhold Messner Juval kastélyán át egészen Meranig húzódik. Az Ortler régió keretezi a Stilfserjoch Nemzeti Parkkal és az Ötztáli-Alpokkal, az „Ötzi” jégember felfedezésének helyszínével. A kultúra szerelmeseinek a völgy számos művészeti kincset kínál, mint például a Churburg egyedülálló fegyvertárával, a naturnói Prokulus-templom korai román kori freskói, számos kastély, vár, múzeum és templom.
A túrázási lehetőségek a Waalwege (öntözőcsatornák) mentén tett kényelmes sétáktól a könnyű hegyi túrákon át a 3300 m feletti, kihívást jelentő magashegyi túrákig terjednek.
A hegyi kerékpározás egész évben, akár nyáron a Stilfserjoch Nemzeti Park árnyas erdeiben, akár a napsütötte Sonnenbergben, a Vinschgau sok kilométernyi kerékpárútját is kihasználhatja. GPS-vezetett túrákat és GPS-kölcsönzést kínálunk.
A közeli Latsch sportlétesítményei teniszpályákkal, sportpályával, uszodával, jégpályával és keep-fit pályával szinte egész évben nyitva vannak.
Síelés a Schnalstal-völgy gleccserein vagy a Stilfser Joch egész évben fehér pályáin.
Barátságos vendégszeretet a tiszta kalanddal kombinálva - a Vinschgau-völgyben sokféleképpen élvezheti a kellemes nyaralást: aktív sportok, kulturális tevékenységek, az alpesi magashegységben vagy a völgytalpon.
Egy kis hegyi falu, a nyugalom oázisa fantasztikus panorámával... ez az ideális hely egy felejthetetlen dél-tiroli nyaraláshoz.
A közelben:
Silandro kastély
IceForum korcsolyázás Lacesben
Stinkabrunn kénes forrás Silandróban
Silandro kastély Silandroban
Kastelbell kastély
Allerengelsbergi karthauzi kolostor a Szenalesi-völgyben
Messner Mountain Museum Juval
Ötzi Rope-Park magaskötélpálya
Unterstell kilátóterasz Naturnóban
Tschenglsburg
Lahnersäge Nemzeti Park Háza
Eschenlohe kastély St. Walburgban
Hölderle természetes szánkópálya Martellben
Vasúti világ Rablandban
Messner Mountain Museum Ortles
A keresés optimalizálásához és a térképfunkciókhoz a Google LLC Google Maps API szolgáltatását használjuk. Ehhez szükségünk van az Ön hozzájárulására.
Ha elfogadja, az adatokat elküldjük a Google-nak, és cookie-kat állítunk be.
a címen 50,00 EUR
Lakás naponta a weboldalról 50.00 EUR
Háziállatok 6.00 EUR
Taxe de séjour 3.00 EUR
Residence Haus am Berg Kapcsolat