Tarsch/Latsch
Appartementen / Vakantiewoningen
Welkom in Residence Haus am Berg in Tarres (Zuid-Tirol), op slechts 3 km van Latsch.
Ons vakantiehuis ligt op een zeer rustige locatie aan de rand van het dorp in de richting van Tarscheralm, direct aan de rand van het bos.
De goed uitgeruste appartementen voor 2-6 personen beschikken over alle comfort: bad of douche/wc, balkon, satelliet-tv, kluis en telefoon.
Ontspan na een spannende en veelbewogen dag in de eigen sauna.
Voor de actieve gasten is er een bijna onbeperkt aanbod aan mogelijkheden. Naast 150 km aan fietspaden zijn er binnen- en buitenzwembaden, evenals tennisbanen, raften, canyoning en nog veel meer.
Historische en culturele bezienswaardigheden in de omgeving.
De Vinschgau is een uniek hooggelegen dal dat zich uitstrekt van de Reschenpass, langs het kasteel Juval van Reinhold Messner aan de uitgang van het Schnalstal, tot Meran. Het wordt omringd door de Ortler regio met het Stilfserjoch National Park en de Ötztaler Alpen, waar de 'Ötzi' ijsmens is ontdekt. Voor cultuurliefhebbers biedt de vallei vele kunstschatten, zoals de Churburg met zijn unieke wapenarsenaal, de vroegromaanse fresco's van de Prokuluskerk in Naturno, vele kastelen, burchten, musea en kerken.
De wandelmogelijkheden variëren van ontspannen wandelingen langs de Waalwege (irrigatiekanalen) en gemakkelijke bergwandelingen tot uitdagende tochten boven 3300 m.
Mountainbiken kan het hele jaar door, in de schaduwrijke bossen van het nationale park Stilfserjoch in de zomer of op de zonnige Sonnenberg, je kunt ook gebruik maken van de vele kilometers aan fietspaden in Vinschgau. We bieden GPS-rondleidingen en GPS-verhuur.
De nabijgelegen sportfaciliteiten in Latsch, met tennisbanen, sportveld, zwembad, ijsbaan en een keep-fit parcours, zijn bijna het hele jaar geopend.
Skiën op de het hele jaar door witte pistes op de gletsjers van het Schnalstal of op het Stilfser Joch.
Vriendelijke gastvrijheid gecombineerd met puur avontuur - er zijn veel manieren om van een aangename vakantie te genieten in de Vinschgau Vallei: actieve sporten, culturele activiteiten, in het alpine hooggebergte of op de dalbodem.
Een klein bergdorp, een oase van rust met een fantastisch panoramisch uitzicht... dit is de ideale plek voor een onvergetelijke vakantie in Zuid-Tirol.
In de buurt:
Kasteel Silandro
IceForum schaatsen in Laces
Zwavelbron Stinkabrunn in Silandro
Kasteel Silandro in Silandro
Kasteel Kastelbell
Kartuizerklooster Allerengelsberg in Val Senales
Messner bergmuseum Juval
Ötzi klimpark hoge touwenparcours
Uitkijkplatform Unterstell in Naturno
Tschenglsburg
Huis van het Nationaal Park Lahnersäge
Kasteel Eschenlohe in St. Walburg
Natuurrodelbaan Hölderle in Martell
Spoorwegwereld in Rabland
Messner Bergmuseum Ortles
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
vanaf € 60,00
Appartement per dag vanaf 60.00 EUR
Huisdieren 5.00 EUR
Toeristenbelasting 2.50 EUR
Residence Haus am Berg neem contact op met