Fehmarn -Avendorf
Hotel waar u alleen kunt overnachten en ontbijten
Hotel Sonneninsel Fehmarn is gemakkelijk te bereiken vanaf de Vogelfluglinie, de B 207 (E 47). Avendorf is het volgende dorp en slechts 800 m verwijderd van de 1e afslag op Fehmarn. In ongeveer 1 tot 2,5 km bereik je de dichtstbijzijnde stranden bij Fehmarn-Sund en het vakantiepark Wulfener Hals met het golfpark Fehmarn. De eilandmetropool Burg auf Fehmarn met zijn idyllische oude stadsflair, de vissershaven Burgstaaken en de vele restaurants is ook snel te bereiken. Het is slechts vijf minuten van Hotel Sonneninsel Fehmarn naar de populaire surf- en kitespots op het eiland Fehmarn, de Orther Reede en de Burger Binnensee bij Wulfener Hals.
De wijk Avendorf behoort tot het voormalige "Süderort"-gebied van het eiland Fehmarn. Het zuidelijke deel van de voormalige gemeente Landkirchen. Tot ongeveer 60 jaar geleden had Avendorf een eigen school voor dit gebied, die aan het einde van de 19e eeuw werd gebouwd. Later werd het "Hotel - Restaurant Grüner Jäger" met verschillende uitbreidingen. Inmiddels is het van de grond af gerenoveerd en met een nieuwe eigenaar is het "Hotel Sonneninsel Fehmarn" geworden. De eigenaren, de families Volker Riechey en Malte Riechey, runnen nu in de 3e en 4e generatie opnieuw een plattelandshotel.
Alle kamers van Hotel Sonneninsel Fehmarn zijn uitgerust met een kitchenette (koelkast, 2 keramische kookplaten, koffiezetapparaat, waterkoker, magnetron en servies) zodat u zelfvoorzienend kunt zijn. Alle kamers hebben een kleurentelevisie met flatscreen en satellietontvangst en een douche met wc. Sommige kamers aan de zuidwestkant van de vleugel op de begane grond hebben een klein terras met tuinmeubilair. Huisdieren zijn slechts in enkele kamers toegestaan.
De kamers in de categorie "Comfort" met kitchenette zijn ingericht in aangename kleuren en combineren een huiselijke sfeer met het praktische van een flathotel. Ze hebben een keuken met keramische kookplaat, koelkast, gootsteen en zijn uitgerust met potten, servies, bestek, koffiezetapparaat, waterkoker en magnetron. In sommige kamers kunnen ook huisdieren verblijven.
Op een vakantie aan de Oostzee is het nummer 1 thema: het strand. Op Fehmarn zijn er tal van prachtige zand- en natuurstranden direct voor de deur. De vaak ondiep aflopende kuststroken bieden zelfs voor de kleinste gasten onvervalst zwemplezier. Op het nabijgelegen Wulfener Hals, waar je als gast van Hotel Sonneninsel gebruik van kunt maken, vinden kinderen en jongeren hun actiestrand en rustzoekers vinden een bijna verlaten kustidylle op het natuurstrand van de steile kust. Als je wilt, staat je "eigen" ligstoel voor je klaar op het strand. Neem de tijd, lees in alle rust een goed boek, kijk hoe de wolken aan de hemel spelen, droom weg, laat je strelen door de zonnestralen en geniet van wat vrije tijd voor jezelf. Gun jezelf deze strandtijd aan zee, er is niets beters voor zonaanbidders.
Een eiland waar gezinnen plezier hebben. Tussen Fehmarnsund Bridge en Puttgarden kun je elke dag iets nieuws beleven op het eiland. Het Fehmare avonturenbad in Burgtiefe nodigt je uit om lekker te zwemmen, ongeacht weer en wind. Het grootste tropische zeeaquarium van Duitsland wacht op je om je te vergapen aan duizenden exotische vissen en haaien in het reusachtige zwembad. Of je nu historische artefacten wilt bewonderen in het plaatselijke historisch museum in Burg of de technologie van een echte onderzeeër van de marine interessanter vindt, Fehmarn biedt voor elke gast wat wils. Jong en oud zijn welkom in de grote overdekte avonturententoonstelling "Galileo". Een heel bijzonder hands-on museum waar je de natuurlijke geschiedenis letterlijk kunt beleven en begrijpen.
Fehmarn biedt u en uw gezin afwisseling en vermaak, zelfs als het weer niet meewerkt.
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
Eenpersoonskamer vanaf € 75,00
Eenpersoonskamer vanaf 75.00 EUR
Tweepersoonskamer vanaf 102.00 EUR
Extra bed 15.00 - 22.00 EUR
(incl. ontbijt)
Huisdieren vanaf 8.00 EUR
Parking/per day 3.00 EUR
Ontbijt per persoon 14.29 EUR
Toeristenbelasting 1.00 - 2.00 EUR
Hotel Sonneninsel Fehmarn neem contact op met