Königstein

Pension Lachmann

Pension

  • 17 Bedden
  • 8 Kamer(s)

Welkom bij Pension Lachmann

Midden in Saksisch Zwitserland, omgeven door de Pfaffenstein, de vesting Königstein en de Quirlfelsen, ligt ons Pension Lachmann op een rustige, idyllische locatie in de wijk Königstein in Pfaffendorf.

Onze acht moderne kamers bieden een hoog niveau van comfort en worden gereinigd en gedesinfecteerd volgens de plaatselijke voorschriften. Elke kamer heeft satelliet-tv met een USB-poort, gratis Wi-Fi, twee kussens (waarvan één hypoallergeen indien gewenst), horren voor alle ramen, verduisteringsgordijnen, een badkamer met douche en toilet, haardroger, gratis toiletartikelen, een make-upspiegel, beddengoed en handdoeken (bij de prijs inbegrepen). De comfortabele tweepersoonskamers hebben ook een koffiestation, dat indien nodig wordt bijgevuld, en sommige hebben uitzicht op de tuin en de Pfaffenstein.

De weg naar het hart van een man gaat door de maag...

Na ons heerlijke ontbijtbuffet bent u klaar om de wilde natuur van Saksisch Zwitserland te verkennen. We serveren regionale worst- en kaassoorten, dagelijks verse broodjes en brood van bakkerij Lauermann in Gohrisch, eiergerechten, diverse soorten fruit en groenten, muesli, diverse soorten beleg en jam, melk, vruchtensappen en natuurlijk koffie en thee. We spelen ook graag in op uw individuele wensen! We bieden ook:

Ontbijt- en avondbuffet met regionale producten

buitenterras

kinderstoelen voor onze jongere gasten

familie- en bedrijfsfeesten tot 25 personen

Om de dag af te ronden serveren we lekkernijen uit de regio. Je bepaalt zelf of je binnen of buiten op het terras wilt eten! Voor het diner verwennen we u met een Saksisch gourmetbuffet. Probeer alles! Je hoeft niet te kiezen en er is elke dag iets nieuws!

Geen Elbe-mist, geen lawaai van grote wegen of voorstadstreinen, als je wakker wordt hoor je alleen het getjilp van lokale vogels. Vanaf ons huis is het slechts 20 minuten lopen naar het centrum van Königstein, waar je kunt overstappen op de voorstadstrein en de Elbe-scheepvaart. Er is ook een bushalte op 200 m van je Pension Lachmann.

Onze stad, gelegen op een aangename, klimatologische hoogte, is een ideaal uitgangspunt voor wandelingen, bergtochten, stoomboottochten op de Elbe, maar ook voor excursies in de nabije en verre omgeving, zelfs in de winter - zoals de unieke Bastei, 'Elbflorenz Dresden' of een bezoek aan de kastelen en paleizen van Saksen. Daarnaast zijn er veel aanbiedingen die we u graag persoonlijk aanbevelen.

Wij verheugen ons op uw bezoek aan de Sächsische Schweiz.

De familie Lachmann

In de buurt:

Vesting Königstein

Kasteelruïne Neurathen in Rathen

Openluchttheater Rathen

Kasteel Hohnstein

DDR-museum Pirna

Kasteel Weesenstein in Müglitztal

Kasteelruïne Stolpen

Stadskerk Stolpen

Kasteel Pillnitz in Dresden

Panometer Dresden

Dierentuin Bischofswerda

Dierentuin Dresden

Onze-Lieve-Vrouwekerk

Groen gewelf

Kasteel Dresden

Zomerrodelbaan Altenberg

Opera

Themapark Oskarshausen

Voorzieningen

Algemeen
Parkeerplaats
Restaurant (alleen voor gasten)
Kindvriendelijk
Kinderkorting
Ontbijtbuffet
Halfpension
Nabij een autosnelweg
Geschikt voor fietsers
Motorrijders welkom
Terras
Ligwei
Werk/vrije tijd in de plaats
Fietsroute
Tuin / park
Kinderspeelplaats
Wandelen
Supermarkt
Massage
Fietsenverhuur
Biljart
Klimmen
Kamer(s)
Kamer met balkon
Vrouwvriendelijk (bijvoorbeeld föhn, kaptafel, goed verlichte parkeerplaats)
Niet-roken kamer
Radio in de kamer
TV
Driepersoonskamer
Douche
WC
Sat-TV
Werk/vrije tijd in de accommodatie
Tuin / park
Kinderspeelplaats
Supermarkt
Massage
Fietsenverhuur
Biljart
Ligging
Rustige ligging
Centrale ligging
In de bergen
Service
Kantoordiensten
Transfer station
Wireless LAN

Plattegrond/routeplanner


We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties.  Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.

Prijzen

Eenpersoonskamer vanaf € 50,00

Eenpersoonskamer vanaf 50.00 EUR

Tweepersoonskamer vanaf 90.00 EUR

Driepersoonskamer vanaf 145.00 EUR

suite vanaf 130.00 EUR

(incl. ontbijt)


Toeslag halfpension per dag voor volwassenen 18.00 EUR

Toeslag halfpension per dag voor kinderen 8.00 EUR

Huisdieren 10.00 EUR

Toeristenbelasting 2.00 EUR

Pension Lachmann neem contact op met

Contact

  • Pfaffendorfer Straße 44
  • 01824 Königstein
  • 035021/597307
  • 035021/597309