Juist
Familiehotel / Pension
Eindelijk vakantie. Eindelijk tijd om te ontspannen. Eindelijk weer tijd voor het gezin, voor de kinderen, voor je partner, voor lieve vrienden, voor jezelf. Op ons heerlijke eiland Juist kun je echt even uitrusten en nieuwe energie opdoen. In de natuur, op het strand, in de duinen, op het wad en natuurlijk hier bij ons in Villa Charlotte.
Wij, de familie Extra, kijken uit naar je bezoek.
Ons huis ligt midden op het eiland, in het hart zeg maar. Het is niet ver naar ons toe. En van ons naar het strand is ook maar ongeveer 400 meter. En dezelfde afstand naar het spacentrum met avonturenzwembad en sauna op het dak - of naar de haven. Het plein voor het kuurconcert ligt praktisch voor de deur. Je verblijft dus midden in de actie, op een zeer centrale locatie. Handiger kan niet.
Juist is een uitdaging. Want een eilanddag kan soms best spannend en vermoeiend zijn - op een positieve manier natuurlijk. Na een fietstocht met harde tegenwind bijvoorbeeld, of na een wandeling langs het lange zandstrand, kijk je uit naar je knusse kamer om je voeten omhoog te leggen en nieuwe energie op te doen. Wat leuk dat je bij Villa Charlotte hebt geboekt. We hebben ruime, lichte en vriendelijke kamers, allemaal voorzien van douche en toilet, föhn, wekkerradio, tv en gratis internetverbinding. We wensen je fijne dromen.
Een nieuwe dag op Juist begint. We hopen dat je fijne dromen hebt gehad! Het is heerlijk om na een goede nachtrust aan te schuiven aan de mooi gedekte ontbijttafel. Er is verse koffie en Oost-Friese thee en op het buffet knapperige broodjes, eieren, worst en kaas, jam en kwark, muesli, fruit en nog veel meer.
De keuken van Villa Charlotte is net als ons landschap: altijd vers en helder. Soms zijn er Oost-Friese lekkernijen, soms typisch Duitse gerechten, maar het eten is altijd licht en gevarieerd. Want jullie, lieve gasten, hebben de mogelijkheid om jullie overnachting met halfpension te boeken.
Villa Charlotte is perfect voor een vakantie met kinderen. We bieden je een babyfoon voor in huis, aankleedkussens, kinderbedjes, kinderstoelen en een babysitter als je van tevoren boekt, bijvoorbeeld als de ouders naar onze geweldige eilandbioscoop willen. En natuurlijk hebben we ook een grote selectie spelletjes en zandspeelgoed in huis. We vinden het heerlijk om kinderen in huis te hebben - zelfs de allerkleinsten. Ze kunnen ravotten op het strand en op de dijk en het is niet ver naar de grote speeltuin en de bootvijver. Je kunt vliegeren, ponyrijden, leren fietsen op het Otto-Leege-Pfad of het eiland verkennen in het nationale parkhuis.
Soms wil je gewoon alleen zijn. Alleen met jezelf en je partner. Met je eigen kinderen misschien, of een paar vrienden. Voor deze gevallen hebben we ons vakantiehuis 'Undine'. Goed voor twee, drie of vier, het beste voor 5 tot 6 personen. Perfect voor liefhebbers van onafhankelijkheid en privacy.
In de buurt:
Heimatmuseum Borkum Dykhus
Treinstation Borkum (Borkumer Kleinbahn)
Nieuwe vuurtoren Borkum
Nationaal Park Schip Feuerschiff Borkumriff
Borkum klimpark
Overdekt zwembad Gezeitenland
Hammersee
Waddenzee
Kalfamer, duingebied op de oostpunt van het eiland
Avonturenbad met zeewater bij TöwerVital
Juist haven
Vuurtoren Memmertfeuer
De Billriff
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
65.00-179.00 EUR
Eenpersoonskamer 65.00 - 75.00 EUR
Tweepersoonskamer 120.00 - 140.00 EUR
Familiekamer 140.00 - 179.00 EUR
(zonder ontbijt)
Vakantiehuis per dag 140.00 - 220.00 EUR
Huisdieren 5.00 EUR
Ontbijt per persoon 17.00 EUR
Pension Villa Charlotte neem contact op met