Badenweiler
Hotel / Vakantiewoningen / Appartementen / Vakantiehotel / Wellness-hotel / Trekhotel
Hotel Morgensonne ***S is een familiehotel met 30 bedden in tweepersoonskamers, eenpersoonskamers en suites/appartementen. De meeste kamers kijken uit op de tuin, alle tweepersoonskamers hebben een balkon, net als sommige eenpersoonskamers. Het hotel is zeer rustig gelegen, aan de rand van het bos boven het nabijgelegen stadscentrum.
Wil je ontspannen en het leven van alledag even helemaal vergeten? Kom dan bij ons logeren en voel je thuis. Dit staat je te wachten: een warm familiebedrijf - een absoluut rustige locatie op het platteland - centraal gelegen in Badenweiler - een gevarieerd wellnessprogramma - vele sportfaciliteiten - verzorgde en liefdevol ingerichte kamers.
Je vindt Hotel Morgensonne waar het weer in Duitsland op zijn mooist is, in de zuidwesthoek tussen Freiburg en Basel. De 'Morgensonne' ligt direct aan de rand van het bos, boven het centrum van Badenweiler. De Cassiopeia Therme en het kuurpark liggen op slechts een paar minuten lopen. Vanuit alle kamers heb je een prachtig uitzicht op het prachtige landschap van het Markgräflerland en de nabijgelegen bergen van het Zwarte Woud.
Onze verschillende kamercategorieën verschillen vooral in de ligging en de grootte van de kamers. Al onze suites en kamers beschikken over comfortabele tweepersoons- of eenpersoonsbedden, zitgelegenheid, gratis WLAN-toegang, telefoon, kamerkluis, kledingkast, douche/toilet, handdoeken en badjas.
De kamers en appartementen zijn modern ingericht, alles is licht en vriendelijk. Telefoon en kleurentelevisie evenals haardroger in de badkamer zijn vanzelfsprekend. Voor elke gast is er een badjas op de kamer. Alle appartementen hebben een aparte woon- en slaapkamer. De grote met 60-70 vierkante meter zijn voor 2 personen, de kleine flat voor 1 persoon. Voor de liefhebbers van het Franse bed is er ook plaats voor twee. De tweepersoonskamers en appartementen en de meeste eenpersoonskamers hebben een balkon.
In Hotel Morgensonne beginnen onze gasten de dag met een heerlijk ontbijtbuffet, waarvan je kunt genieten op ons zonneterras. s Avonds verwent de chef-kok je op verzoek met de beste gerechten uit Baden en de regio. Versheid en variatie zijn gegarandeerd.
De grote tuin met ligweide en het mooie zonneterras zijn bijzondere kenmerken van het huis. De persoonlijke sfeer van ons hotel is belangrijk voor ons: want waar mensen elkaar met warmte en hartelijkheid ontmoeten, is de beste plek om te ontspannen.
Je komt tot rust met onze wellnessaanbiedingen. Ontspan tijdens je verblijf in ons hotel en laat je verwennen met een schoonheidsbehandeling of massage.
Onze masseuse is een echte expert op haar vakgebied. Naast diverse massagebehandelingen biedt onze therapeutisch geschoolde masseuse ook medische massages (op voorschrift van een arts). Of laat je verwennen door de beautyprogramma's van onze gespecialiseerde schoonheidsspecialiste en de producten van Jeand'Arcel Cosmetiqe.
Met de motor door het Zwarte Woud
Onze regio is erg interessant voor motorrijders. Talrijke toersuggesties naar het Zwarte Woud of de Vogezen en Zwitserland vanuit Badenweiler kunnen je verblijf tot een belevenis maken. En we hebben een afsluitbare garage voor je motor. Trouwens: de baas rijdt zelf ook.
Het Zwarte Woud en de regio Markgräflerland bieden niet alleen frisse lucht en prachtige landschappen, maar ook talloze mogelijkheden voor sportieve activiteiten. In combinatie met rust en ontspanning vind je hier kracht en energie voor het dagelijks leven. Fietsen, wandelen, golfen of paragliden - onze prachtige regio Zwarte Woud biedt je talloze mogelijkheden om van je vakantie een actieve vakantie te maken.
Ook op cultureel gebied heeft de regio veel te bieden. Spannende excursies en culturele aanbiedingen maken je dagen bij ons in Hotel Morgensonne tot een onvergetelijke ervaring.
In de buurt:
Cassiopeia Therme
Romeinse badruïnes in Badenweiler
Kasteel Badenweiler
Park van de zintuigen
Vaste plantenkwekerij Gräfin von Zeppelin in Sulzburg
Kasteel Bürgeln in Schliengen
Kanotochten op de Oude Rijn in Neuenburg
Staufen - beschermd oud stadscentrum
Thermen Balinea in Bad Bellingen
Thermen Vita Classica in Bad Krozingen
Vogelpark Steinen
Bollschweil - Kasteel Bollschweil
Wildpark - Zell im Wiesental
Kasteel Rötteln in Lörrach-Haagen
Keidel minerale thermale baden in Freiburg
Steinwasen Park in Oberried
Goolfy Mulhouse in de Elzas
Theater Freiburg
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
Eenpersoonskamer vanaf € 70,00
Eenpersoonskamer vanaf 70.00 EUR
Tweepersoonskamer vanaf 142.00 EUR
suite vanaf 188.00 EUR
(incl. ontbijt)
Appartement per dag vanaf 65.00 EUR
Vakantiewoning per dag vanaf 65.00 EUR
Ontbijt per persoon vanaf 18.00 EUR
Toeristenbelasting 3.35 EUR
Hotel Morgensonne neem contact op met