Annweiler am Trifels
Hotel
Naš hotel se nahaja v slikovitem starem mestnem jedru Annweilerja. Stavba je bila leta 1903 usnjarna in smo jo z ljubeznijo obnovili. Usnjarji so se v Annweilerju naselili že v 16. stoletju in ustanovili pomemben ceh.
Naše nove hotelske sobe, vse opremljene s tušem, straniščem in televizorjem, vas vabijo, da v Annweilerju ostanete dlje in na pohodniških poteh raziščete Pfalško pokrajino s čudovitimi gradovi in vinogradi.
Ob lepem vremenu vas naša vrtna terasa s številnimi sredozemskimi rastlinami, kot so palme, pomarančevci in citrusi, vabi, da zunaj doživite južnjaški pridih. Če potujete s kolesom ali motorjem, boste pri nas našli parkirni prostor. Nudimo vam brezplačen dostop do brezžičnega omrežja WLAN.
V naši restavraciji, kjer seveda ne manjka obvezna pica, uživajte v bogati izbiri italijanskih specialitet. Tako naše pice kot tarte flambée pripravljamo pred vašimi očmi, nato pa jih spečemo v peči na drva. Poskusite tudi naše domače testenine ali predjedi. Za poznavalce vina je v naši vinoteki na voljo vrsta vrhunskih vin iz regije Palatinat ter izbrana italijanska vina. Naši prostori so primerni tudi za večje zabave. Funkcionalno staro vodno kolo v središču naše restavracije ustvarja vzdušje za prijeten mediteranski obrok.
Doživite čarobnost mesta Annweiler pod gradom Trifels. Uživajte v prvih pomladnih dneh. Očarajte se nad barvami cvetja in gozda. Čas za sprostitev in oddih v čudovitem Pfalzu, ki ga spremljajo zvezdnati večeri in čudovite počitnice.
V bližini:
Grad Trifels
Orensfels z zelo lepim razgledom na palatinski gozd
Rietburg (z gorsko restavracijo)
Ruševine gradu Landeck v Klingenmünstru
Živalski vrt Landau in der Pfalz
Pustolovski gozd Kandel. Največji plezalni park v regiji
Grad Alt-Dahn
Počitniški park Nemčija
Nemška vinska vrata
Staro mesto Weissenbourg, Alzacija
Sprehod po drevesnih krošnjah v Alzaciji. Alzacija, kot je še niste videli.
Didiland v Morsbronn-Les-Bains, Francija
Grajska razvalina Spangenberg v Erfensteinlu
Uporabljamo Google Maps API storitev Google LLC , da vam omogočimo optimalno iskanje in funkcije zemljevida. Za to potrebujemo vaše soglasje.
Če sprejmete, bodo podatki poslani Googlu in nastavljeni bodo piškotki.
99.00-165.00 EUR
Enoposteljna soba 99.00 - 105.00 EUR
dvoposteljna soba od 115.00 EUR
triposteljna soba 155.00 - 165.00 EUR
(vključno z zajtrkom)
doplačilo za polpenzion na dan za odrasle 35.00 EUR
Hišni ljubljenčki 5.00 EUR
Hotel Zum Alten Wasserrad kontaktirajte