Kleinarl
Kesäloma Salzburgin vuoristossa tarkoittaa monille vaellusta tai maastopyöräilyä. Perheomisteinen majatalomme - Pension Anja Kleinarlissa - on ihanteellinen lähtökohta.
Koe luonto ja maisema läheltä! Nauti Salzburger Sportweltin viehätyksestä mihin vuodenaikaan tahansa.
Pension Anja sijaitsee vain 100 metrin päässä Ski amadé -hiihtoalueen sisäänkäynniltä. Ski amadén, Itävallan suurimman hiihtoyhdistyksen, ladut ovat aivan ovella.
Huoneemme ja loma-asuntomme/-sviittimme tarjoavat tasokasta loma-asumista 3 tähden luokassa, jotta voit tuntea olosi kotoisaksi. Mukavissa huoneissa on suihku tai kylpyamme/WC, TV, puhelin, tallelokero ja useimmissa huoneissa on parveke.
Tarjolla on myös 60 m²:n loma-asunto 4-6 hengelle, jossa on 2 erillistä makuuhuonetta, 1 keittiö/olohuone, eteinen, parveke, tallelokero, suihku, erillinen WC. Liinavaatteet sisältyvät hintaan.
Talomme tilat vaihtelevat viihtyisästä oleskelutilasta, jossa on baari, uuteen hyvinvointialueeseen ja uima-altaaseen, jossa on suuri auringonottonurmi ja aurinkoterassi.
Myös nuoremmille vieraillemme on paljon tarjottavaa - paljon vaihtelua ja jännittäviä seikkailuja tekevät perhelomastasi Itävallassa unohtumattoman kokemuksen.
Viihtyisä aurinkoterassi, vieraspuutarha, grillikota, lasten grillipaikka, jossa on nuotiopaikka, auringonottonurmikko, pöytätennis, jättiläisshakki, autokatos (pieni lisämaksu), lämmitetty uima-allas (kesällä), hyvinvointialue, jossa on sauna, Physiotherm ja rentoutumishuone, maastopyörävuokraus, autotalli ja katetut pysäköintipaikat moottoripyöräilijöille, hiihtokellari, leikkipuisto, jossa on leikkitorni ja jättiläishiekka-allas ja leikkihuone, jättiläisshakki ja trampoliini ja aito gondoliinin maalausta varten puutarhassa ja lemmikkieläintarhassa.
Talvella vieraillamme on vapaa pääsy Amadén vesimaailmaan 2 tuntia päivässä ja kesällä koko päivän ajan.
Lumi muuttaa Kleinarlin kylän kimaltavaksi talven ihmemaaksi. Puhdas ilma ja idyllinen tunnelma saavat sinut nopeasti unohtamaan arjen huolet. Hyödy huippusijainnista suoraan ladun varrella ja liity Itävallan suurimpaan hiihtoverkostoon, Ski amadé, aivan kotiovellamme.
Monet muut talviaktiviteetit, kuten maastohiihto, hevoskelkkailu, kelkkailu ja paljon muuta, tekevät talvilomastasi Kleinarlissa unohtumattoman kokemuksen.
Uutta: Pyöräilijät ovat erittäin tervetulleita, moottoripyöräilijät voivat säilyttää pyöränsä autotallissa maksutta!
Salzburgin Mozart-kaupunki, Eisriesenwelt, Hohenwerfenin linna, Halleinin suolakaivos, Großglocknerin korkea alppitie, Großgmainin ulkoilmamuseo, Dachsteinin jäätikkö, Krimmlin vesiputoukset, Hochkönig,
Zell am See, Flachauwinkl-uimajärvi, Lucky Flitzer Alpine Coaster -alppilauta
Korkeaköysirata Flachaussa, Kiipeilyreitti Almlustin katon yli, koskenlasku Almlust GmbH Flachau
Zauchensee-Flachauwinkl - Ski amadé, Salzburger Sportwelt - Ski amadé, Snow Space Salzburg - Ski amadé
Seikkailuallas Wasserwelt Wagrain, Moorbadeanstalt in Goldegg, Gasteiner Badesee in Bad Hofgastein
Käytämme Google Maps API -palvelua Google LLC:ltä hakukokemuksen ja karttatoimintojen optimoimiseksi. Tarvitsemme tähän suostumuksesi.
Jos hyväksyt, tiedot lähetetään Googlelle ja evästeet asetetaan.
EZ alkaen 82,00 €
Yhden hengen huone osoitteesta 82.00 EUR
Kahden hengen huone osoitteesta 120.00 EUR
Kolmen hengen huone osoitteesta 180.00 EUR
Perhehuone osoitteesta 240.00 EUR
(sis. aamiaisen)
Tasainen pro Tag osoitteesta 110.00 EUR
Lisämaksu puolihoito per päivä aikuisille osoitteesta 33.90 EUR
Eläimet 8.00 EUR
Garage/per day 3.00 EUR
Aamiainen per henkilö 10.00 - 18.00 EUR
Matkailumaksu 2.80 EUR
de
Frühstückspension Anja - Motorradfahrerhotel Ota yhteyttä